Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen egy, , szép lány"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen egy, , szép lány"?

Figyelt kérdés

Vonatkoztassunk el a magazinokban megjelenő sablonfiguráktól, a több ezerszer átretusált arcoktól, és világhírű modellektől; arra lennék kíváncsi, hogy a HÉTKÖZNAPOKBAN mi számít esztétikusnak egy fiatal fiú számára. Mennyit tesz hozzá a belsőből fakadó kisugárzás (magabiztosság, vagy éppen az ellentéte) a külső megjelenéshez, és milyen arcra mondjátok azt, hogy ,,na, ez bizony szép!"? Szeretném, ha reális válaszok érkeznének, és nem a médiában megjelenő szépségkirálynőket vennétek alapul.

15/L


2017. máj. 28. 15:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nem retusált. Ha megtalálod ezt a lányt a magazinokban vagy bárhol a médiában, szólj nekem is, mert én se találtam sehol. De nagyon tetszik.

2017. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%

Ízlések és pofonok.

Nekem pl a batna halyú lányok jönnek be, kerekded arcal. Az sem zavar ha van egy kis bőrhibálya.

Ne legyen rajta 1 kiló vakokat.

2017. máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Belsőre nekem bejönnek a picit visszahúzódóbb lányok, akik nem játszák folyton az eszüket. Ha valaki flegma az se jó. Lényeg, hogy legyen kedves, jószívű, esetleg vicces. Külsőről meg annyiit, hogy a fiúk nagy része szereti ha egy lánynak jó a segge. Sok csaj ezért erősít alulra (láb, fenék). Meg persze úgy az egész alakra jó az ha egy lányon azért van izom és nem csak csont. Meg a sminkelést se kell túlzásba vinni.
2017. máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
3. válaszoló F/16
2017. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%
A kérdés az, hogy egy ilyen kérdéshez miért kell odaírni az életkort, illetve a nemet? Anélkül is sejtjük, hogy egy önbizalomhiányos kislány vár megerősítést a külvilágtól, miközben egy intelligens ember tudja jól, hogy a szépség relatív. Mindenkinek más jön be, mindenkinek más a szép. Idióta vagy, ha azt hiszed, hogy ettől több leszel. Sőt, egyáltalán miért vannak még friss kérdések ebben a témában? Ennyire nem jut el az emberek agyáig a lényeg? Csak egy szó: szánalmas.
2017. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés meg válaszolhatatlan. Mert nemcsak az van hogy minden fiúnak/férfinak más és más az ízlése. Azaz amit a barátom szépnek lát azt én nem úgy fogom fel. De még az is van hogy nekem sincs ilyen sablonom hogy ettől vagy szép ettől nem. Az összkép a lényeg. Bár ami biztosan el tudja venni az eszem az a túlzott fekete viselése. De nem attól fogok dönteni hogy milyen az arcvonása hogy akinek nem valamilyen formába tartozik bele az már nem is számít.
2017. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Úr isten. #3 ne általánosíts ez olyan mint hogy egy lánynak legyen nagy melle meg kerek segge a többi nem számít. Pedig a kis mellű és seggű lányok is szépek.
2017. máj. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
5-ös: Abszolút meg tudom érteni az álláspontodat, de kérlek, ne menjünk át személyeskedésbe. Nem pszichológiai tanácsadást kértem, nincs is baj az önbizalmammal - csak kíváncsi voltam, hogy a korombeli fiúk hogyan látják a dolgokat ilyen téren. :) Ha jól tudom, ez nem szabályellenes.
2017. máj. 28. 16:22
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem ha arra vagy kíváncsi, hogy mi fiúk szépnek látink-e, akkor azt kép nélkül véleményem szerint lehetetlen megválaszolni.
2017. máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szőke/vörös dús és egyenes hosszú haj, kék vagy zöld szem, vékony alkat, bőrhiba nélküli hófehér arcbőr, vékony ajkak.


Ne mondd, hogy média nélkülit kérsz csak, a legtöbb embert a média befolyásolja, ott tanuljuk meg mi/ki a szép és a csúnya a társadalom számára, aztán eldöntjük egyetértünk e vele vagy megtagadjuk.

2017. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!