Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen egy, , szép lány"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen egy, , szép lány"?

Figyelt kérdés

Vonatkoztassunk el a magazinokban megjelenő sablonfiguráktól, a több ezerszer átretusált arcoktól, és világhírű modellektől; arra lennék kíváncsi, hogy a HÉTKÖZNAPOKBAN mi számít esztétikusnak egy fiatal fiú számára. Mennyit tesz hozzá a belsőből fakadó kisugárzás (magabiztosság, vagy éppen az ellentéte) a külső megjelenéshez, és milyen arcra mondjátok azt, hogy ,,na, ez bizony szép!"? Szeretném, ha reális válaszok érkeznének, és nem a médiában megjelenő szépségkirálynőket vennétek alapul.

15/L


2017. máj. 28. 15:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Legyen vékony.

Ennyi és nem több. Semmi más nem számít.

Lehet bányarém, csúnya, nem gond. Csak legyen gebe.

Ha van rajta felesleg, övé lehet a világ legszebb arca, akkor sem kell a pasiknak.

A fenti sorok a pasik 99%-ára vonatkoznak.

2017. máj. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 11-es, én pont fordítva vagyok bekötve. Nekem az arc számít.
2017. máj. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Lány arcát nézem mindig, nem tudom milyen a szép, ránézek és a másodperc töredék részében már döntök a sorsa felett.. 2 opció van általában a tetszik és a nem tetszik, de ha nagyon bonyolítani akarnám, akkor ezt akár 10re is sorolhatnám, de sokszor beérem csak 2el, mert így megkönnyítem az életem.
2017. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Wao, minden elismerésem a kérdés írójának, nagyon szépen megfogalmaztad a kérdést. :D
2017. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%
A fiúknak mindíg az a szép akit megakarnak dugni.
2017. máj. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
49%
Ez igy igaz utolso, igy igaz.
2017. máj. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A szép lány mindenkinek mást jelent.


Nem tudok példát mondani, ha meglátok egy lányt eltudom dönteni hogy számomra szép-e vagy sem. :)


Ilyen egyszerű az egész.

2017. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha mutatsz pár képet lányokról, akkor eltudom dönteni, hogy szép e vagy nem.
2017. jún. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem szőke/vörös/barna hajú lányok jönnek be, nem mondom, van szép fekete is de azokból kevés és legyen szép hosszú haja, az nekem nagyon fontos és törődjön is vele. Mindenképp legyen nőies és lányos is a teste egyaránt, legyen sportos (ne izmos, csak szép vékony legyen), nagy popsi és nagy mellek (lehetőleg kemény). Belső az legyen kedves, ami nagyon megfog egy lányon, ha kicsit félénk, de azért oda mert menni fiúkhoz. A jószívűség is nagyon megfog és az inteligencia is fontos számomra. Legyen érdeklődő, okos és segítőkész. Még nem találtam meg ŐT, de már nagyon meg akarom. Üdv: egy fiú, a vilgából! :-)
2020. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!