Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azért van mert a barátnője....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azért van mert a barátnője.. (? )

Figyelt kérdés
Szóval nyolcadikos 15/F vagyok. Én magamat nemhogy szépnek nem tartom, kimondottan rondának. De nekem van egy nagyon jó lány barátom és annak van egy barátnője. Hívjuk most őket Annának (a lány barátomat) és lilinek (a barátom barátnőjét). Szóval nekem van egy olyab sejtésem, hogy bejövök Annának mivel mindig elhív beszélgetni a focipályára vagy lekisér a büfébe, de lehet, hogy csak simán odajön hozzám beszélgetni. DE a barátnője Lili (aki nekem nagyon tetszik) távól tartja magát tőlem. Csak akkor, de csakis akkor jön oda hozzám beszélgetni amikor Anna is ott van (mert egy osztályba járunk). Ritkán beszélgetünk úgy, hogy csak ketten vagyunk (a buszon) és ott nagyon jól el is vagyunk. Amikor legutóbb buszoztunk nekem volt egy olyan érzésem mintha meg akarna csókolni (tudom, hogy ez nem jelent semmit, de hát, NA), de azóta nem akar többet buszozni velem. Vagy legalábbis inkább elindult egy másik megálló felé mikor 1 percen belül meg fog érkezni a busz. Lehet az, hogy azért Lilinek is bejövök nem csak Annának, csak a barátnője miatt távól tartja tőlem magát?

2017. máj. 29. 05:48
 1/5 CFB ***** válasza:

persze, lehet. minden lehet.

de inkább el kéne döntened, melyik lány tetszik jobban, és ahhol közeledni-már ha akarsz barátnőt

2017. máj. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem inkább a Lili tetszik, de ezt azért írtam ki, mert nem vagyok benne biztos, hogy ez kölcsönös..... ráadásként ő 2 volt együtt egy pasival (tudom, nem sok idő) és most (kb 1 hónapja) szakítottak szóval ha össze is jönnék vele lehet, hogy csak egy pótló pasi lennék. De közben lehet, hogy nem kölcsönös és amit leírtam az tök felesleges...
2017. máj. 29. 06:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, ne légy önző gondolj másokra is,ha össze jössz például "Lilivel" akkor "Annát" ha hanyagoljátok mint barát (nem azt jelenti mindenhova hívjátok de azért na) akkor meg "utálhat" benneteket és az senkinek se lenne jó szóval csak óvatosan,ha van benned bátorság mind2 csajt oda hívod magadhoz és megbeszélitek együtt!:)
2017. máj. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Én magamat nemhogy szépnek nem tartom, kimondottan rondának."


itt a bibi az egészben :D

és itt nem arra gondolok hogy nem nézel ki jól ,hanem hogy magadat rondának tartod :)

2017. máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fejlemények. Egyik órában (már becsöngettek) megkérdeztem az egyik haveromat, hogy jönne-e léghokizni addig amíg jön a tanár. Azt mondta, hogy nem. De a Lili egyből mondta, hogy ő szívesen menne és felmentünk léghokizni. Pénz még volt benne szóval azzal nem volt gond. KB 2 percet hokiztunk aztán jött a tanár. Az órán rámnézett (és én is rá) de én gyorsan elkaptam a tekintettem (nem tudom, hogy miért). Aztán elvörösödött az arca...... azon gondolkoztam, hogy megpróbálok szemezni vele (sokat) de még randira nem hívom. Szerintettek?
2017. máj. 29. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!