Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem igazodok ki rajta, fogalma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazodok ki rajta, fogalmam sincs mi lehet-ez?

Figyelt kérdés

Van egy jó barátom, akit 2 éve ismerek, fiu. Elég perverz a srác, szinte minden nap keres. Szeretne velem találkozni, és konkrétan megdugni.

Azt monda sokat gondol rám ilyen témában, és amikor rámgondol áll a cerkája, és pillangok röpködnek a gyomrába, meg nem rég a barátommal találkoztunk és vele eggyütt csavarogtunk, elég szurós szemmel nnézte ahogy az ölébe ültem a barátomnak.

Birom mint barát, de amikor elmondta mit érez akkor elpirultam...

Ö azt állitja szerelmes egy lányba.

Mi régebben barátság extrákkal voltunk vele, nekem mindent elmond, igy azt is miket akar velem csinálni...nem részletezném inkább elég perverz dolgok.

Az volt a fura amikor azt monda hogy Cinti (a csaj akibe szerelmes) nem olyan mint én...

Mondta hogy gyakran álmodik velem, meg fantáziál, amikor találkozunk akkor kicsit idegesnek tünik, meg eléggé szotlan lessz, ha mond is valamit, az általába baromság.

Irta hogy egyszer szeretné velem megoobálni, de most elvileg Cintibe szerelmes...kérdeztem töle hogy érezte e már azt amikor pillangok röpködnek a gyomrába, elpirul, zihál stb...azt mondta hogy nálam érezte ezeket, de elötte nem.

Nem tudok kiigazodni rajta, néha kedves aranyos, máskor meg egy bunko.

De ha elkezdenek oltaogatni akkor nagyon felhuzza magát és agresziv lessz, gyakran szivecskézik, és azt mondta hogy bennem megbizik és hogy én mindig itt vagyok neki, ami igaz is, szeretném ha egyenesbe lenne az élete, és boldog lenne.

Ti mit gondoltok? Rendes választ szeretnék kapni, mert ez egy katyvasz számomra. Bocsi a helyes irási hibákért, telorol vagyok.


2017. máj. 29. 06:49
 1/8 A kérdező kommentje:

Elnézést hogy rossz a megfogalmazás. Nem igazán gondiltam át miket is irjak.

De remélem hogy a lényeg kivehetö belöle.

2017. máj. 29. 06:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azt döntsd el magadban hogy szereted őt Vagy nem?! Mert ha igen akor.... de ha nem akkor beszélj vele
2017. máj. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Szeretne velem találkozni, és konkrétan megdugni."

Lol nem kispályázik,én is voltam így hogy ki jelentettem ugyan ezt a csajnak és minden mást, ht figyelj ha szereted akkor nincs más kérdés magadban döntsd el.biztos nem arra kellesz csak hogy meg&#&#&?

2017. máj. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tini kategóriában barátság extrákkal.... meddig süllyedsz még?
2017. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok rá büszke de akkoriban mindent megtettem volna hogy járhassak vele, mert tényleg borzasztóan szerettem.

Most nem tudom mit érzek iránta...

2017. máj. 29. 15:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Neked ízlés ficamod van.
2017. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az utobbi idökben másrol is beszélgettünk, sok közős vonásunk van vele.

A lelkivilágunk megegyezik, a gondolkodásunk csak részben a stilusunk is részben.

2017. máj. 29. 15:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy megegyeztek, ő is dugni akar te is. Mindketten felszínesek vagytok és éretlenek.

Tudod, hogy reagálnak azok a lányok az ilyen szexuális bunkó megnyilvánulásokra,akik tartják valamire magukat? Úgy orrba vágják a csávót ,hogy földet fognak,de minimum soha többet nem állnak velük szóba.

De te úgy viselkedsz,mint egy pitsa..

2017. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!