Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nem tartanátok ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nem tartanátok ezt furának?

Figyelt kérdés

Ígérem a végére kerek lesz a történet, habár ideírok egy rövidet is, aki nem akar olvasni:


RÖvid:

ha egy srác a hévmegállóban alapból rátok vár teljesen ismeretlenül (egyszer láttad azért) aztán elhív randira, persze mindent kiterveltem a legvégén megtalálod két ilyen jel között [] hogy mit akarok mondani majd..



Hosszú:

Szóval valamelyik nap héveztem, eddig okés mindenkinek, szóval iszonyat fárdat voltam és alapból idegesített mindenki így szokás szerint ültem nyugodtan csukott szemmel, majd egy megállóhoz érkeztem és kinyitottam a szemem.

(minden megállónál kinyitottam a szemem)

Szóval felszállt ott egy lány, igazából egyből eldöntöttem magamba, hogy tetszik nekem, meg úgy nem tudom éreztem valamit (nem bele szerettem meg semmi ilyesmi, csak erős kezdeti szimpátiát táplálok iránta ezért megismerném), szóval leült egyenesen elém, én meg nem tudtam mit csinálni becsuktam a szemem és aludtam tovább.. (hírtelenjében nem jutott más eszembe)

Ugye minden megállónál kinyitottam a szemem és akárhányszor csak kinyitottam engem nézett, én meg ravasz módra mikor szemeimet újra napvilágra helyeztem egyből őt vettem célba tekintetemmel, de ő meg minden egyes alkalommal elnézett balra felfelé ilyen ívelősen az ablakon ki... most akkor tetszetem neki és zavarban volt?? Azért érdekel, mert azt olvasta, hogyha a lány lefelé néz, akkor tetszel neki, mivel maga alá helyez téged vagy mi a franc volt már, régen olvastam és a lényeg hogy az oldalra nézésről meg azt olvastam, hogy olyankor meg nem tetszel az illetőnek, de mikor leszálltam akkor is nézett .

Megakartam szólítani, de bevallom a tökeim eltűntek akkor és meglapultam, mint sün a bokorban, persze tudom hol szált fel, csak nem lenne para ha ott várnám teljesen ismeretlenül szándékosan... Mivel tudja, hogy máshol szálok fel így eléggé egyértelmű lenne, ha mégegyszer oda szálna fel, legalább beadhatnám, hogy ez az egész teljesen véletlen találkozás megint :/..

Itt az ígért JEL


[Szóval valami ilyesmit tervezek neki mondani:

Hello/Szia (attól függ melyik a jobb)

Bocsi, remélem nem zavarlak, de láttalak a múltkor és eléggé szimpatikus vagy, persze eléggé creepy hogy így egyből idejövök, de arra gondoltam hogy elkérnhetném a telefonszámod és elmehetnénk valamikor valahová (persze ez így hosszú így elég nehéz lesz ledarlni, hogy ne szakítson félbe, de ez csak terv)]


A fejemben így megy tovább

[Lány:

Ohh, hát oké, ez így tényleg fura, de rendőőőőrség zaklató segítsenek (paprika spray hang)]


[Én:

Üvöltözök és elszaladok...]


Igazából fingom sincs mit fog mondani, csak így eltrollkodtam fejben, jobb a legrosszabbra gondolni, aztán hátha kellemes meglepetés ér, amúgy 18 vagyok, ha számít, jó nem csalok 17 vagyok még (nem sokáig!)



2017. máj. 30. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnám meg a számom egy idegennek🤣...szerintem inkább kérd azt hogy hadd jelold be fbn
2017. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ezen aztán behaltam...paprika spray xD

Na de modt komolyan: a szövegen még dolgozz(creepy? Angol vagy?) De másképp elég jó ötlet,bár ezt még akkor kellett volna mondani...amúgy mi van ha nem fog akkor ott lenni mikor te? Vagy rendszeresen jár ott s akkor?

2017. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
boldog születésnapot
2017. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát valamikor felkell szálnia :D Arra gondoltam, hogy első órát kihagyom, nem hiányoztam soha 1 ilyen lógásból csak nem lesz semmi, aztán leülök szépenr eggel 7körül oda ahol felkéne szálnia (normális esetben =-40 körül vagyok ott), aztán várok amíg megnem jelenik és éppen emiatta a jelenség miatt érzem, hogy para lenne, hogy teljesen vadidegen ott vár rád a megállóban teljes harcibevetésre készen, a FBos jó ötlet, de közben zseniális agyacskámból kipattant egy ötlet, elkísérem a suliig, mármint nem az enyémig, hanem ahová ő jár és közben beszélgetünk, majd a végén kérdezem meg a telefonszámos dolog vagy helyetesírem facebookra akkor..

3-as köszi, de nem ma van, hanem pár nap múlva lesz (még a héten, de mindenesetre köszönöm előre is :D)

2017. máj. 30. 21:33
 5/13 A kérdező kommentje:

amúgy nem vagyok angól, legalábbis nem tudok róla :/ ez ilyen szleng féleség, ami a magyar nyelvbe beépült, vagy így még nem hallottad ismerőseid körében ezeket? NEm gettóban élek, mielőtt arra gondolnál, de mégis elég sokan mondják ezt :D

AMúgy közbe felcsillant a szemem, a holnapi nap nincs első ÓRÁM, hát mi ez ha nem isteni adomány?? SZóval lógás nélkül bevárom a lányt, megmondom a tutit, lefújj a amivel kell és tökön rúg, majd elfutok :D

, de legalább megtettem és túlleszek rajta, a facebookos tényleg jóötlet, habár elég keveset lógok rajta, mármint az a fajta ember vagyok, aki inkább személyesen beszél meg mindent, nem azért mert félek hogy lenyomoznak, hanem képtelen vagyok egy kijelzőnek beszélni, persze tudom a túloldalt ott a másik ember, de nekem valahogy ez nem fekszik és az egész olyan bizat, nem valóságos..

Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még tanácsok, vélemények, megerősítések válaszokra.

2017. máj. 30. 21:42
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem menj nyugisan suliba,s biztos hogy majd megint összefuttok s akkor tudod majd mit kell tegyél. A suliig kisérés egy vadidegentől na az a "creepy".
2017. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Túlgondolod az egészet. Én így csinálnám:


Szia.

Egy ideje már felfigyeltem rád. Mit szólnál, ha valamikor elmennénk meginni valamit? (1-2mp szünet: ha eddig nem szólal meg, akkor nem vesztett a dolog, ha el akar utasítani, azt egyből itt megteszi) Holnap du. 5-kor ráérsz? (válasz: ha el akarna utasítani, már megtette volna) Jó, akkor találkozzunk xy helyen.

2017. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Közben azon agyalok, hogy oké elhívom őt, de utána én is felszálok a járműre, mert én is arrafelé megyek, akkor ne csak annyi legyen inkább, hogy megvárom míg felszál, leülök ugyanoda ahová ő, elkezdek vele beszélgetni valahogy (nem ijesztő, para módon) majd a végén mikor leszálok, akkor hívom el valahová, ha jól ment a beszélgetés akkor úgyis igent mond nem? NEm értem mi a rossz, ha suliba kísérem, nem valami perverz vén fas*i vagyok és ő se 11 éves, hanem olyan 17-18 szintén, de igen abban egyetértek, hogy túlgondolom az egészet, de hát akkor majd meglátjuk hogyan is alakul holnap, leírom majd ha valaki akarja, majd ide válaszokhoz, hogy hogyan ment, ha sehogy azt is leírom majd.
2017. máj. 30. 21:56
 9/13 anonim ***** válasza:

Angliában nőttem fel, de ezt a kifejezést még itt sem hallottam sosem :D Nem divat.


Szerintem elsőnek csak szemezgess vele, majd legközelebb mosolyogj rá, másnap ráköszönsz, mehint legközelebb megkérded hogy van, merre megy "sűrűn látlak erre, hova-hova?", majd legközelebbi találkozaskor elhívhatod valamerre, vagy jelöljön be közösségi oldalon.


Ne hirtelen csináld az egészet, mert az már tényleg "creepy". Várd ki és napról napra jobban megbarátkozik a gondolattal, tud majd hova téged tenni. Pár nap, 1-2 hét után jöhet a Facebook ismerkedés.

2017. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de próbáltam azt is, de sose futok vele össze véletlen, ezért akarom már szándékosan direktbe, annyi menetrend van és annyi ember jár ott reggelente :/
2017. máj. 30. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!