Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti furának tartanátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti furának tartanátok, ha egy pasi facebookján gyakorlatilag semmi nem lenne?

Figyelt kérdés
Egy képen meg néhány több éves bejegyzésen kívül.
2014. okt. 7. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert az enyémen sincs ennél több.

hmmm...várj...akkor én most fura vagyok? O.o

19/L

2014. okt. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a normális? Mi értelme megosztani minden szart?
2014. okt. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Teljesen eggyetértek,a fakebook nem is lenne rossz ha arra használnák amire kéne
2014. okt. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dehogy fura! :)
2014. okt. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, mivel meg sem.tudnám nézni ...
2014. okt. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Légy felnőtt! Van aki úgy érzi mindenféle apróságot meg kell osztania, nyilván van oka, hogy ilyen... Inkább légy önmagad, ha valakinek ez annyira fura, hogy nem tudja felfogni/elviselni, akkor azzal az illetővel van a baj.
2014. okt. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg facebookom sincs, akkor elmebeteg vagyok? Idióta kérdés.
2014. okt. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fura, hogy ezt meg kellett kérdezni
2014. okt. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs semmi rajta 2 képen kívül. Biztos vagyok benne, hogy mások ezt furcsának találják. Na bumm ha emiatt kevesebbnek tart bárki is az bekaphatja...
2014. okt. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tartanám furának. Azt gondolnám, biztos van jobb dolga, mint a gép előtt ülni és képeket feltöltögetni, h idegeneknek imponáljon. Én is ezért töröltem a facem kb 6 hónappal regelés után.
2014. okt. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!