Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti kinevetnétek, furának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti kinevetnétek, furának tartanátok azt a lányt, akinek nem lenne facebook-ja?

Figyelt kérdés
úgy értem ha pl ismerkedtek egy lánnyal, s netán összejöttök, és nem lenne fb-ja. vagy ha lenne, akkor sem használná annyira... max kapcsolat fenntartásra az ismerősökkel,barátokkal. lehet most mindenki azt fogja mondani, hogy "dehogyis", de most komolyan kérdezem,mert rám általában furán szoktak nézni,mikor ezt mondom.

2013. júl. 31. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Kit érdekel, van-e neki Fb-ja.
2013. júl. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem!


Nekem is csak akkor lett mikor ismerkedtem egy csajjal és mondta a nevét és hogy hol lakik. Meg hogy fészbúkon megtalálom...

2013. júl. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem sincs. Nem ülök egész nap a gép előtt. Inkább az a fura, hogy neten keresztül tartják a kapcsolatot a mai fiatalok ahelyett, hogy személyesen találkoznának.
2013. júl. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem sincs, aki akar, megtalál, vannak barátaim, nem maradok le semmiröl :)

Szerintem nem gáz, nem ezért fognak szeretni :)

Persze, elöször meglepö, de tényleg ki lehet bírni :)

Kapcsolatokat meg fent lehet tartani enélkül is... szerintem... :D

L

2013. júl. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a kapcsolatfenntartást úgy értettem, akik pl más városban/országban laknak, mégis csak olcsóbb, mint a telefon. bár ilyen célra inkább a skype-ot szeretem használni.
2013. júl. 31. 10:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem,sőt örülnék neki :)

Nekem sincs és állandóan furán néznek akkor,amikor ez kiderül.

18/F

2013. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne nagy gond, de igazad van, csak olcsóbb, mint a telefon, de ha csak ennyi a gond, akkor nincs gond:)
2013. júl. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne.
2013. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én inkább örülnék egy ilyen lánnyak. Én is skype-ot használok inkább, akikkel tudok, akikkel nem, azoknak ott az fb, de utálom a sok hülyeséget, amit ott kiírkálnak sokan meg az is bosszantó, hogy mindenki tud mindenkiről mindnet, utálatos egy találmány a facebook.
2013. aug. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!