Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell utcán vadidegen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell utcán vadidegen lányt leszólítani?

Figyelt kérdés

Na meg hogyan szerezzek hozzá bátorságot?

Sose volt még barátnőm, meg randi meg csók se.

Másképp meg nem tudok ismerkedni, max neten, de ott nem jártam eddig sikerrel.

Nagyon szeretnék már barátnőt, nagyon szeretnék szeretni.


20F


2016. szept. 4. 01:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Odamész hozzá,bocsánatot kérsz a zavarásáért,elmondod neki milyen csinos,majd bemutatkozol és kezet nyújtasz neki.Ha érdekled akkor a többi jön magától. :) Csak bátorság kell,semmi más.
2016. szept. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy. Könyörgöm.
2016. szept. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne utcán, vadidegenekkel próbálkozz, hanem olyan lányokkal aki szerinted kicsit kedves hozzád, legyen pld akár a boltban egy eladó, vagy bárhol körülötted. próbálj beszélgetést kezdeményezni, meglátod nem nehéz ismerkedni
2016. szept. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Én lány vagyok. Eddig 2x szólítottak le, egyszer úgy, hogy a strandon olvastam, és odajött egy srác, hogy "ennyire unatkozol, vagy ennyire szeretsz olvasni?" (ha valaki emlékszik ilyenre és 18 éves szlovák srácnak érzi magát az írjon!!!), a másik fiú meg a villamoson jött oda hozzám, megkérdezte, hogy ismerem-e azt a könyvet, amit olvas.

Én azt gondolom, hogy bárhogy odamehetsz a lányokhoz, ha nyitott akkor úgyis partner lesz és ő is kérdez.

Remélem segítettem :)

2016. szept. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#2: Akkor mégis hogyan legyen barátnőm?

2016. szept. 4. 10:49
 6/6 Vadkorte81 válasza:
40%
vegyel egyet az ebayen..
2016. szept. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!