Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteg vagyok de a barátom nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg vagyok de a barátom nem érti meg. Az ilyen szeret egyáltalán?

Figyelt kérdés
Fáj a torkom, rossz a közérzetem, náthás vagyok, levegőt se kapok. Mondtam neki kicsit pihenjünk.. Ő elkezdett csikizni. Mondom ne, mert tényleg rosszul vagyok. Erre ő biztos csak szimulálok. Utána le akartam feküdni aludni erre megharapta úgy az arcom, hogy azt hittem, hogy bepisálok. Erre mondja menjek kaját csinálni meg mosogassak el. Elmosogattam, vissza akartam feküdni egy órát, épp hogy bealudtam teljes erőből rámugrott majd elkezdte a derekamat harapdálni..
2017. jún. 2. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Önző dög. Ha ő lesz beteg, add neki vissza. Akkor észre veszi majd, hogy mennyire bunkó dolog.
2017. jún. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Hány évesek vagytok, 12??? Ennyi idősen még a matekleckével kéne foglalkozni, nem párkapcsolattal.
2017. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amit az első ír teljesen felesleges, "csak" szakíts vele. Amiket írtál az alapján agresszív, önző és elmegy a füle mellett amit mondasz neki, ezek a tulajdonságok a későbbiekben nem csak a megfázások során fognak problémát okozni, ebben biztos lehetsz.
2017. jún. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a hármasnak!
2017. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen az látszik, nem feltétlen kellett volna odaírni a náthát, mivel egylrtelműen agyieredetű a gond :)
2017. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést neki tedd fel..

de a viselkedése alapján olyan mintha 10 éves értetlen gyerek lenne.

2017. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kihasznál téged...neki mindegy hogy jol vagy vagy épp beteg vagy csak csináld amit mond.. .. ezen változtatni kell de csak ugy ha ezt megbeszélitek.
2017. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nincs benne túl sok együttérzés sőt.. De attól még szerethet persze. Viszont még fel kell nőnie.
2017. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a hármasnak, dobd őt, mert egy igazi tahó.
2017. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!