Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne veget vetnl ennek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne veget vetnl ennek?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) van egy lany akivel kb egy hete mindennap beszelek messengeren, eddig eloben egyszer lattam, aztan rairtam mert megtetszett.. Aztan amiota beszelgetunk mar elmondtam neki, h tetszik meg stb, o is irta h bejovok neki. De most nehany napja azzal jott, en leszarom ot, stb.. Mondtam neki h nem, es h fontos nekem, aztan igy tobbr kevesbe osszevesztunk,mert , hogy ezt most csak azert mondom, mert ezt kell.. aztan most meg beszelunk, meg mondja h "eletem fontos vagy nekem" stb.. de most meg flegmazik is, hogy alig valaszolgat, meg ha igen, akkor is csak ilyen fel szavs JAH, meg ilyenek.. hogyan tudnam "lerazni", mert en ebbol nem kerek, hogy flegmazzon, sertegessen, hogy leszarom.


15/f



2017. jún. 3. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha véget akarsz vetni ennek,mond meg neki,hogy nem tetszik neked az ahogyan veled beszél,s ha nem változtat ezen,akkor nem vagy vele hajlandó beszélni. S ha nem változik akkor nem irsz többet rá s kész...olyan ismerősen hangzik ez,nem ismerhetem a lányt??
2017. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem tetszik ez a flegma stílus. Ha tényleg fontos vagyok neked akkor kérlek fejezd ezt be, ha pedig nem akkor ne raboljuk egymás idejét, hagyjuk egymást békén.
2017. jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most megint kedves meg stb.. de vhogy megse erzem azt m, hogy ebbol akarmi is lehetne, alig van mirol beszelni, allandoan azt mondom neki, hogy nem volt netem stb, ezert nem irtam neki, es belegondoltam , ha ossze is jonnenk, kb 1 honapnal tovabb ugyse tartana
2017. jún. 3. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!