Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom elég fura kérdés de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom elég fura kérdés de szerintetek megtegyem ha jólesik?

Figyelt kérdés

15/l

Ne higgyétek,hogy ilyen vagyok, ez pár napja pattant ki a fejemből. Szóval az első csókom nem szerelemből/kapcsolatból volt(15 évesen) hanem kíváncsiságból egy nagyon jó haverral. És nagyon élveztem is. Persze azóta neki van barátnője meg én se akarok tőle semmit. Jelenleg van egymasik srác aki udvarol nekem, szimpatikus, de nem járnék vele se semmi, viszont szívesen kipróbálnám vele a csókolózást, de azzal nagyom összezavarnám?!

Vagy ha szólok hogy nem szeretnék kapcsolatot, de szívesen kipróbálnám vele az úgy fer?

Ti mit gondoltok?



2017. jún. 5. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem 15 évesen kellene nyelvnyújtó gyakorlatokat végezned csak úgy heccből.
2017. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Megteheted, de emiatt fognak később olyannak gondolni (nem írom ki a szót). Ez az egyik. A másik, nem akarsz vele kapcsolatot meg semmi, de csókolózni jó lenne. Ezt nevezik kihasználásnak. Ha annyira csókolózni akarsz, keress barátot és csináld vele, ne pedig kihasználd szerencsétlent.
2017. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Avruk válasza:
Semmiképp ne tedd,a srácot is összezavarnád plussz téged ribinek néznének.
2017. jún. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megbeszélés tárgya és ha a fiúnak sikerűl elmagyaráznod hogy te mit szeretnél és benne van akkor csináld csak amennyi csak jó esik!!
2017. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vállalja itt vagyok 16/F ;) ha akarsz ism privi
2017. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!