Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoknak a csajoknak -es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a csajoknak -es vannak egy par millioan- akiknek bejon Justin Bieber, Zayn Malik vagy Zac Efron azokat nem zavarja, hogy ezek olyan alacsonyak?

Figyelt kérdés
Ha jobban utanajarunk rajohetunk, hogy egyik sem tobb 170-173 centinel ami nagyon alacsonynak szamit manapsag. Sokan megis teljesen oda vannak ertuk. Vajon akkor is tetszenenek ezeknek a lanyoknak ha nem lennenek olyan hiresek? Vagy ha mellejuk allna az utcan?
2017. jún. 13. 10:28
 1/10 anonim válasza:
74%
Szerintem azért, mert az arcuk szép, de a képeken nem látni a magasságukat, ki tudja.
2017. jún. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Zayn és Justin 175 cm magasak , ami már átlagos..

Zac Effron se marad le róluk 173 cm el az sem alacsony...

Sőt a 170 sem..

Van aki 170 cm esen nagyon alacsonynak tűnik , ismerrk ilyet is és van , aki tök átlagosnak..

2017. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rossz a kérdés. Ha valaki jóképű, teljesen mindegy, hogy híres vagy sem. Különben az utca emberének nem lenne barátnője.
2017. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Általában a 14 és annál fiatalabb lányoknak jönnek be elengedhetetlenül. Ott átlagos. Az idősebbeknél meg már az van hogy jól néz ki max. Én a 180 centiméteremmel sem vagyok az a hatalmas adonisz magasságú.
2017. jún. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
Ezeknek olyan gyerek arcuk van justin 23 évesen 1 gramm szőrzettel sem rendelkezik és melegnek néz ki,Zayn Malik mondjuk egész elfogadható, Zac Efron sem egy igazi ideál max a 14-16 évesek körében.
2017. jún. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
"Ezek" 😂😂
2017. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kik ezek az emberek?
2017. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Zayn és Zac nem jön be soha nem is jött..Justint viszont imádom már 8 éve *-* namármost...Justin 175 centi. Én 160 ami 15 centi különbség az ő javára. Szóval még egy 8 centis magassarkut is simán felhúznatnèk mellette :) amúgy nem szeretem az olyan magas fiukat akikhez sámlira kell állnom. Nyilván legyen magasabb de ne 30-40 centivel. Azokat a fiukat szeretem akik ugy egy fejjel magasabbak nálam. Pont mint Justin szóval nekem okés ❤.amugy meg nem a magassága miatt tetszik...
2017. jún. 16. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja tényleg bocsi az "ezek" ért csak mivel nem tudom a személyiségüket meg interjút se láttam tőlük ezért könnyebb tárgyiasítani.
2017. jún. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Íme egy kislány véleménye..


Én most pl. Zac-hez viszonyítok. Kb 10 cm-rel magasabb mint én, igaz én még nőhetek, de most komolyan. Nem egy távoli rokonom házasodott úgy, hogy a nő magasabb egy picivel a pasinál. Nagynéném speciel akkora mint a férje. :)


Nem hiszem hogy ha valakibe szerelmes vagy, akkor az a lényeg hogy legyen magas. Sose értettem ezt a logikát hogy pontosan 20 cm-rel magasabb srác kell. :S Nekem pl nem jönnek be azok a fiúk akiket "sodrófával nyújtottak"..


És mi van akkor, hogyha a csaj 150 cm? Akkor meg a csaj kisebb mint az átlag. Akkor meg "arányosan picik", és akkor igen-igen, alacsonyak de kit zavar?


Nem tudom, szerintem most kár összeveszni mert mindenkinek más az ideál. Én is szeretem ha egy srác magas, de egy előttem szóló csajszival egyetemben nem akarok én sem sámlira állni. :D


13/l

2017. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!