Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk titeket zavar ha a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar ha a lány jóval alacsonyabb?

Figyelt kérdés

Csak 160cm vagyok, ez engem zavar nagyon főleg hogy egy kb. 90-es fiúval készülök összejönni. Csak a válláig érek.

Titeket zavarna ez pl csóknál?

15L


2017. jún. 16. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Ha szereted teljes szivedből akkor nem fog zavarni csóknál sem

12L

2017. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

172 centi vagyok. A legalacsonyabb barátnőm 155 centi volt, a legmagasabb 185. De egyszer majdnem összejöttem egy 198 centissel is.

Van, akit az ilyesmik zavarnak, de én úgy vagyok vele, ha valakit szeretek, és vonzódok hozzá, akkor édesmindegy, hogy most állva meddig ér nekem. :D

2017. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna 198 cm 16 éves srác vagyok ha csókról lenne szó akkor ülve megoldanám vagy ha nem tudunk leülni akkor felkapom ;) most is próbáltam
2017. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
összejönni egy alacsonyabb lánnyal (ő kezdett el flörtölni) és a végére kidugult hogy van barátja és ő emiatt nem szeretne többet, pedig az elején más volt :`( ui előző vagyok
2017. jún. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mostmár megnyugodtam. ^_^
2017. jún. 16. 20:59
 6/13 anonim ***** válasza:

Én még nálad is alacsonyabb, 152 cm vagyok.:\

15L

2017. jún. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én még örülök is neki, ha egy lány alacsony. Szerintem az jó dolog. (én magas fiú vagyok) Csak jól át kell ölelni és felemelni :D :)
2017. jún. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Én szeretem a pici lányokat. Meg a magasakat,a soványakat,ducikat,barnát,szőkét,feketét,vöröset,rövid hajút,vállig érőst,hosszú hajút,szoknyást,lófarokba kötött haj,nagy karika fülbevalós vagy függős,bármilyen csizmás,bikini papucsos,kopogós cipős,bármilyen zöld ruha van rajta.Ha vörös és zöldfelsőben, lófarokba kötött hajjal,függővel, szoknyában ,kopogós csizmában meglátom akkor ott a helyszinen elalélok. De tök mind1 csak normális legyen.
2017. jún. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem
2017. jún. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem zavar, ha szerelmes vagyok belé akkor tök mindegy
2017. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!