Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiú szexet akar én viszont nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú szexet akar én viszont nem?

Figyelt kérdés
A fiút pár hónapja ismerem. Ő már szerelni akar viszont én meg nagyon fiatal vagyok úgyhogy inkább csak pettingelni szeretnek. Ezt hogy adjam a tudtára és ez az egész hogy zajlik? Köszönöm a válaszokat

2017. jún. 16. 20:49
 1/5 redghost ***** válasza:
Leültök és elmagyarázod neki.
2017. jún. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod hogy zajlik de már pettingelnél? Egyszerű, elmondod neki, hogy szexről szó se lehet, max petting. Ha nem tetszik neki akkor hagyd, mert csak arra kellenél nekim
2017. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*neki
2017. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csináljátok popsiba, akkor szűz is maradsz, és ő is boldog lesz
2017. jún. 17. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. jún. 17. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!