Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy lány azt mondja, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja, hogy nem akar tőlem semmit viszont azt is, hogy nem bír meglenni nélkülem az mit jelent?

Figyelt kérdés
2016. okt. 3. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert fontos vagy neki, es nem akar elvesziteni teged. Te meg harcolj erte kitartotan mert elobb utobb a lany is eszreveszi, hogy nem "csak" baratkozni akar veled.

A lany szerintem ossze van zavarodva, nemmtudja mit akar(milyen idosek vagytom egyebkent).

Ugyan ilyen szitu volt nalunk is.

2016. okt. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én 18 ő 16
2016. okt. 3. 02:43
 3/4 anonim ***** válasza:
dugni azért akar...ezt jelenti:D pont ebben a helyzetben vagyok.
2016. okt. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nők fura teremtmények.😂 (mondom ezt úgy, hogy én is az vagyok)
2016. okt. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!