Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom tetkót akar varratni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tetkót akar varratni, ém viszont ezt képtelen vagyok elfogadni. Próbáljak hatni rá, vagy próbáljak beletörődni?

Figyelt kérdés

Május végén valószínűleg elmegy varratni. Tudja, hogy nekem ezt nagyon nehéz megértenem. Mindig amikor említi az ügyet, teljes letargiában vagyok 1-2 napig, utána jó esetben elfelejtem, de ma megint emlékeztetett rá...

Amúgy rocker, zenél is, szóval passzolna a körbe, de sem az iskolánkhoz, sem a családjához nem illik ez a stílus. Rendes srác. Családja sem akarja, de engedik neki.

Nem gondolom, hogy erre a szakítás lenne a megoldás, valahogy csak meg kellene beszélni ezt, nem? Ez a mai említés teljesen elvette a kedvemet a holnap esti együttalvástól. Habár lehet, hogy holnap már jobb kedvem lesz...



2016. ápr. 15. 16:09
1 2
 1/11 gnoomage ***** válasza:
100%
Ő döntése, törődj bele...
2016. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
85%

Miért zavar ez téged annyira?

Egyébként az ő döntése, az ő teste plusz ha a saját családja is elfogadta.. akkor neked igazából semmi beleszólásod nem is kéne, hogy legyen.


Egyébként a fiúk/férfiak az ilyen típusú nőktől/lányoktól menekülnek a legjobban mint amilyen te is vagy a kérdésed alapján.. mindenben beleszólnak és ha nem úgy van ahogy azt ők elképzelik akkor hisztiznek, durcáskodnak.. ezen sürgősen változtatnod kell kislányom.

2016. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
nem tudom en teljesen mas velemenyen vagyok mint ti én ugy vagyok vele hogy ha valami nem tetszik neki igenis mondja meg ahogy én is megmondom ha nekem nem tetszik valami és vagy az egyik enged vagy a másik de egy kapcsolat a kompromisszumokon épül legalabbis szerintem...ha neked nem tetszik a tetkó de ő meg feltétlen akar akkor keressetek egy köztes megoldást...én is utalnam ha a baratnőmön (persze csak ha lennexD) tetko lenne vagy tetkot akarna nyilván én is hatni akarnék rá de nem állnék a boldogsága utjába csak keresnénk egy olyat utat ami mindkettőnknek megfelel...ha te vagy ő nem hajnaldó a kompromisszumokra akkor ez a kapsolat halálra van ítélve
2016. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
attol függ hogy mit akar
2016. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

#3: igen, egy kapcsolat kompromisszumokon épül, csakhogy ebben az esetben rohadtul semmi köze nincs a dolognak a kapcsolathoz.

kérdező: sorry, rohadtul nincs beleszólásod, és enyhén túlzásnak érzem, hogy ilyen miatt napokig "teljesen letargiában vagy", plusz ez a mondat "Amúgy rocker, zenél is, szóval passzolna a körbe, de sem az iskolánkhoz, sem a családjához em illik ez a stílus. Rendes srác.", mintha egy amerikai tini film földhözragadt, keresztény p*csájának a szájából hangzott volna el. Nem is értem, hogy bírja melletted.

2016. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

Azoktól akik szerint "semmi beleszólása" a lánynak megkérdezném:

"A barátnőm megfogadta, hogy mostantól SEHOL nem szőrteleníti magát (láb, hónalj, intim) ém viszont ezt képtelen vagyok elfogadni. Próbáljak hatni rá, vagy próbáljak beletörődni?"


Erre mi a válaszotok?

2016. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó, én is hasonlóra gondoltam, csak én a kilókkal kapcsolatban.
2016. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Vagy ha pl.orr piercing-et akar,az is csak az ő dolga?

Nem kellene,hogy tetsszen a párjának is?

Ez önző,macsó duma.Majd kinövitek!

2016. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Átérzem a helyzeted kérdező, habár én fiú vagyok de ugyan ez a véleményem...

Egyszerűen utálom a tetkókat. Igénytelen és csúfít...

Most ez nagy divat sajnos.

2016. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

Én nekem semmi bajom nincs a tetkókkal. Vannak kifejezetten nagyon szépek, mûvészi alkotások amik a stílusomhoz passzolnak (metál de ne gondoljon mindenki csak a halálfejekre (: ), és ha izmosabb vastagabb lennék elgondolkoznék ezen én is. Szóval ez egy olyan döntés amit meghoz a párod, mint a szörtelenítés. Vagy elfogadod vagy nem de ugy elfogadni vmit hogy az undor kerülget ha meglátod nem lehet. Mindkét esetben a komprumisszum szinte lehetetlen max hogy hol és mit. Tehát ha úgy érzed nem tudsz eggyüttélni ezzel a

dologgal (tetko vagy szõrtelenítés) akkor bizony szakítani kell mert az eggyütlét az eggyik félnek ilyen körülmények közt lehetetlen. Ha tenyleg ugy erzed hogy ezt nem tudod elfogadni momd meg a sracnak hogy ha megteszi vége. Nem lesz egy szép szakítás de ez a helyzet, nincs más "megoldás". De azert elõtte nézd meg a srácon a tetkót hátha tetszeni fog :) Jelen helyzetben az értékrendszerek ütköznek, és ha valakinek nem változik meg akkor bizony nincs

tovább. Próbálj vele beszêlni hogy mit érez a tetkok irânt es hagyd az ellenszenvedet el es probald megerteni aterezni a tetko viselesének elmenyet. Ha nem megy már elmondtam...(Remélem mindenki látja hogy nem álltam eggyikõjük oldalára sem!)

17 f \m/

2016. ápr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!