Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit szólnátok ehhez?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok ehhez? (Külsőség)

Figyelt kérdés

Van egy szeplős,natural beauty stílusú lány.(Na jó,igazából natural ronda.) A lényeg: tényleg semmi sminket nem találsz rajta.(Még szempillaspirált sem,pedig a lányoknak az láthatatlan kellék.)/Évente 3x (alkalmakra) vékonyan szempillaspirál/


El tudjátok ehhez képzelni az orrpiercinget(pici csillogó kő)? Tetszik? Vagy ha valaki ennyi szürke kisegérként éli a hétköznapjait,rajta inkább csak nevetségesen hat? Egy szeplős lányon van épp elég pötty,ne rakasson még többet magára?


2017. jún. 17. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem teljesen fölösleges, nekem alapból nem jön be, ha egy lánynak piercingje van.
2017. jún. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Én mindenkin gyűlölöm a piercinget.
2017. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Attól nem vagy szürke, hogy nem sminkeled magad. Neked még csak "natural" barátnőim voltak nem szeretem a "hiú" lányokat. És simán jól állhat egy orr piercing bár ha képet mutatsz biztosabbat lehet mondani mert ez nem a szeplőktől és a sminktől függ inkább az orrodtól és az arcformádtól. :D
2017. jún. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha valaki természetesen szép és még mesterien is sminkeli magát azon sem tetszik az orrpiercing. Ápolatlan, kivagyi, éretlen. A szeplőkkel semmi baj nincs és mindenki annyit sminkeli magát amennyit jónak lát.
2017. jún. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

18 vagy , vagy az illetőről akiről beszélsz az 18, mert akkor ismerem, de lehet csak véletlen egybeesés :D

Amúgy nekem minegy, ő dönti el mit akar tenni, ez olyan mint az öltözködés, amiben jól érzi magát..

2017. jún. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.18 lesz az illető :)
2017. jún. 17. 19:26
 7/10 anonim ***** válasza:

"Van egy szeplős,natural beauty stílusú lány.(Na jó,igazából natural ronda.)"


Na jó, ezen szakadtam :D

2017. jún. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy felvidítottalak. Már volt hasznom az életben. :D
2017. jún. 17. 19:33
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan rakass, ha neked tetszik. Ha natural szép vagy, akkor natural szép maradsz. Ha meg natural ronda, akkor pirecinggel is az maradsz. Nekem van olyan ismerősöm, aki sose sminkeli magát, de úgyis gyönyörű és van piercingje. Viszont olyan lány is ismerek, aki szintén piercinges, nem sminkel, viszont elég ápolatlan és a többiek csúnyának tartják. Szóval ez relatív.
2017. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem láthatatlan, és hülyén néz ki, amikor kispirálozzátok. ;)

piercing meg senkin nem néz ki jól.

2017. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!