Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar ha egy fiú nem túl beszédes?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok de nem vagyok egy szócsászár. Egy picivel kövérebb vagyok az átlagnál, de értelmesnek tartom magam, kedves vagyok mindenkivel, és kb ennyi.

2017. jún. 17. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavar. Én magam is elég csendes vagyok, de próbálok kedves és segítőkész lenni mindenkivel. :)

Ne aggódj, ha eddig még nem volt barátnőd. Valakinek biztosan fogsz tetszeni.

2017. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Volt már 1, de szerintem ő is azért dobott mert unt engem, alig volt közös témánk.
2017. jún. 17. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Pedig bármiről lehet beszélgetni. Szerintem nem kell hozzá semmilyen különlegesebb személyiség vagy ilyesmi. Nekem például hobbijaim sem nagyon vannak. De ha valakivel sikerül megtalálnom a közös hangot, akkor ez egyáltalán nem számít.
2017. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem zavar, mert én sem vagyok az a típus, aki folyton beszél, és engem idegesítene is, ha valaki túl sokat beszél.
2017. jún. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem kell allandoan beszelni, en magam sem tudok tul sokat, csak azert nagyon felenk se legyel, tudj ellazulni. igazabol ez a lenyeg, utana mar a beszelgetes is konnyebben megy

sokat lehet fejleszteni a magabiztossagon, es az a lanyok szemeben nagyon vonzo, szoval hajra :)

2017. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Mi köze van a beszédnek a kövérséghez? Mi is a kérdés valójában? Szeretik-e a lányok a picivel kövérebb fiúkat?
2017. jún. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem zavar.
2017. jún. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!