Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Titeket zavar ha ismerke...

Fiúk! Titeket zavar ha ismerkedésnél a lány nem annyira beszédes?

Figyelt kérdés

Ismerkedem, egy sráccal. Rólam annyit jó tudni, hogy nehezen nyílok meg és ezelőtt amikor ismerkedtem srácokkal mindig ők irányították a beszélgetést, kérdezgettek engem, stb. Mert amíg annyira nem ismerem a másikat nem szeretek mindenféléről beszélni és úgy vagyok vele, hogy ha valamire kíváncsi úgyis megkérdezi. Most nem ez van, a srác nem kérdez már annyit, és úgy érzem nekem kellene életben tartanom a beszélgetést. Tényleg nagyon az ismerkedés elején vagyunk. Csak nekem az a fura, hogy élőben nem ennyire szótlan mint itt neten, van, hogy vissza sem ír, pedig nekem nagyon fontos lenne, hogy mit gondol. Oké én élőben is szótlan vagyok és lehet azt hiszi nem érdekel annyira a dolog, nem tudom. :(


20L


2014. okt. 4. 14:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én fel szoktam adni ha a lány nem beszédes , nem kérdez akkor: Minek eröltessem magam ? Ha már eddig nem voltál beszédes vele akkor biztosan bele unta magát a sok kérdésbe .
2014. okt. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én arra következtetek ilyenkor, hogy nem érdeklem a lányt. Elhiszem, hogy vannak zárkózottabb, visszahúzódóbb emberek, de utálom, ha valaki nem képes rendesen beszélgetni és mindenre csak félszavakban válaszol.
2014. okt. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De akkor mit tegyek?
2014. okt. 4. 15:07
 4/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen egyoldalú dolgokból soha nem lesz semmi (sajnos)!
2014. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nagyon nehéz úgy kérdezni ha a tudod mit fog mondani (igen , nem , talán stb.) .Próbálj kapcsolódni a beszélgetésbe .Akkor kellemesebb is lessz a társalgás :) .

2014. okt. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Két hete ismerkedünk még csak. Ő se kérdezett annyit, tök általános dolgokról, hogy kinek mi a kedvence még nem is volt szó, ez is fura nekem.
2014. okt. 4. 15:10
 7/19 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Mondd meg neki, hogy te ilyen vagy és nem vele van a baj, különben magára fogja venni.
2014. okt. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem kérdezed ezekről te?
2014. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Mondtam neki még az elején, hogy csendesebb vagyok. Azt mondta nem gond. De ne úgy képzeljétek el, hogy "igen" meg "nem"-ekkel válaszolok. Azért ennyire nem vagyok szótlan, meg meséltem neki amikor neten beszéltünk, de volt, hogy nem is válaszolt. Mondjuk azt meg is jegyeztem neki, hogy mennyire rosszul esett.

Kérdeztem, hogy milyen filmeket szeret, valami olyasmit válaszolt, hogy a jókat. Na most erre mit reagáljak?

2014. okt. 4. 15:14
 10/19 A kérdező kommentje:
Hívott a lakására, nem mentem majd utána közöltem vele, hogy szex miatt nem is fogok. Mert ugye nekem elsőre az jött le, hogy azért hív fel.
2014. okt. 4. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!