Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom fogdos, nekem is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom fogdos, nekem is kellene? (hosszú)

Figyelt kérdés

A fenti fő kérdés furán hangzik, de reméleg megérted, ha elolvasod lent.


Egy picit rólunk: én 15/l, ő 14/f.

A barátommal már több, mint fél éve együtt vagyunk. 5-6 éve ismerjük egymást a közös sportágunknak köszönhetően. Távkapcsiban vagyunk, kb 80 km van kötünk. Egy hónapban 2-3-szor tudunk találkozni hétvégente. Reméljük, hogy most a nyári szünetben meg tudjuk oldani hogy, többször összehozzunk egy-egy talit.

Elég komolyan gondoljuk ezt az egészet, hisz egymással volt az első csókunk stb... Igaz, hogy akadnak néha-néha kisebb nézeteltérések (mint minden ember között) de azokat sikerül megbeszélni, kiküszöbölni.


Én viszonylag csendesebb, társaságban visszahúzódó lány vagyok. Ő viszont merészebb, lazább típus.


Az utóbbi időben (3-4 hónapja) csókolózás közben szokott fogdosni. Úgy konkrétan mindenhol. (Mell, fenék, punci)

Oké, ezzel nagyon nincs bajom, csak van hogy pl utcán sétálunk és megmarkolja a mellem. Ez nekem picit fura, bár nem mondom, hogy nem esik jól.


Az igazi kérdésre térve:

Fiú szemmel tekintem a dolgot, így gondolom hogy jól esne a fiúnak ha én is fogdosnám. Igaz?

Na itt lenne a baj. Félénk vagyok és nem merem. Ezen hogy tudnék javítani? Hogy csináljam?

Kérlek, ne ítéljetek el a gyávaságom miatt.

Köszönöm, hogy elolvastad és mégjobban köszönöm ha segítesz egy válasszal.



2017. jún. 18. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Legegyszerűben: beszélj róla vele. Kérdd, hogy várjatok még, ha szeret, megérti:)
2017. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Szia abba nem megyek bele,hogy nagyon fiatalok vagytok,mert nem rám tartozik.A kérdésedre valaszolva minket kérdezel,hogy mit csinálj,ha mi azt mondjuk ne fogdosd nem teszed? Ha azt mondjuk neked is kéne akkor igen? Ezt neked kell erezni hogy vagysz arra hogy megerintsd úgy vagy még nem vagy biztos abban hogy mit szeretnél és annyira nem akarsz bele menni.Megértelek nagyon fiatal vagy még és kikéred mások véleményét,de többet számit az,hogy te mit szeretnél.Másik kérdésedre a válasz hogyan csináld ezt megint neked kell érezni csók közben milyen érzések kapnak el.Simigasd a nyakát közben a mellkasát és ha úgy érzed te is menj lejebb. Neked kell tudni mit szeretnél igazán😊
2017. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy elítélendő a gyávaságod miatt,hanem a fiú barátod csodálom a bátorságáért.(jó értelemben)Egyébként meg egyszerűen ebből az jön le hogy az ember nem szokta fogdosni azt, akibe nem szerelmes (igazán).Az egy dolog hogy a barátod az.
2017. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom ruhán keresztül szeretnéd fogdosni te is.

Nos. Ha az még nem olyan zavarba ejtő neked, simogasd a mellkasát, meg a pociját, aztán mondd el nekim hogy szeretnéd ott lent is, csak félénk vagy. Ha szeret, megérti. És pl kérd meg, hogy mondja hogy akarja, meg ilyenek. Viszont ha te nem akarod, azt is mondd el neki tapintatosan.

2017. jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
23%
Szerintem ne csinálj belőle nagy ügyet, ha zavar kérd meg, hogy fejezze be, amúgy én nem tartom jó ötletnek, hogy fogdosd te is, gyerekek vagytok még.
2017. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
42%
15 évesen én egy ölelés nem sok, addig nem jutottam olyan fiúval, akit nem barátként szeretek, na mindegy... De szerintem kicsit könnyűvérűség (szebb szóval), ha ezt hagyod neki.
2017. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj! Nagyon fontos, hogy azt csináld amitől nem érzed magad rosszul. Ha te nem érzed magad késznek arra, hogy fogdosd őt, akkor ne tedd, és ezt neki meg kell értenie. És az is nagyon fontos, hogy ne hagyd, hogy olyat csináljon veled amit te nem akarsz!

Tudom, anyáskodóan hangzok, meg mindenkitől biztos ezt hallod, de én is pont 15 voltam, amikor az első kapcsolatom volt, és én nem "álltam ki magamért" ilyen szempontból. Ez hülyén fog hangzani, de nem akarom, hogy abba a hibába ess mint én, mert akkor ha esetleg vége, akkor lehet hogy életed legrosszabb élményeként fogsz emlékezni a kapcsolatotokra.

Azért azt még hozzátenném hogy ezek alapján amit leírtál nem tűnik olyan erőszakosnak mint az én exem, de sose lehet tudni.

Vigyázz magadra!

17/L

2017. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
81%
Már hogy ne kéne! Nyulj bele a gatyajaba 😂
2017. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Bocsi az elobbiert vicc volt... amugy nem baj hogy felenk vagy ez normalis csak ha az utcan tenyleg fura mas se csinalja es a kort leszamitva fel ev utan nyugodtan lehet ilyet es csak egyszer kell batorsagot gyujtened es utanna mar "megszokot"
2017. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
35%

15 évesen egyedül a párnámat fogdosom...

Nekem ez az utcán fogdos dolog kissé sok, pedig nem vagyok prűd, a mellkasát, a hátát, a combját (otthon) megsimogathatod, az barát közt is szokás, és ezzel kicsit"gyakorolsz".

2017. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!