Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom meztelenül fényképez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom meztelenül fényképez mikor alszok ez normális?

Figyelt kérdés
18éves vagyok 1 éve van párom. Sokszor alszunk egymással ruha nélkül. Tegnap előtt reggel a párom előbb kellt fel mint Én (álltalában Ő elöbb szokott felkelni nálam)elment mosdóba addig én időt akartam nézni egy telefonon. (Nincsenek titkaink egymás elött kölcsönösen bízunk a másikban) A telefonján nagyon érzékeny az újjlenyomat olvasó így feloldódott a telefonja amin a kamera jelent meg nem értettem hirtelen így bementem a képekhez és magamat láttam meztelenül alvás közben persze az arcom nem volt rajta csak a "lényeg". Ki is töröltem rögtön ez valószínű fel is tűnt neki de egyikünk sem hozta szóba másnap este nadrágban aludtam de még akkor se volt semmi reakció. Én bizok benne tényleg de ez elléggé megingatta a bizalmam. Ez normális és ha máskor is csinát már ilyet? Mit kéne mondanom? Vagy csak hagyjam annyiban? Volt már valaki ilyen helyzetben? Tudnátok tanácsokat adni?

2017. jún. 18. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
ha eladja a képeidet biztos megélhetésként az lenne a fura, lehet időután majd úgy kelt fel téged hogy beteszi, mert izgul az ilyen alvós dologra.
2017. jún. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy oldottad fel a telefonján az ujjlenyomatolvasót? O.o
2017. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy hogy az enyémet is megadta hogy én is tudjam használni ha szeretném. Félreértés ne essék bennem fel sem vetült hogy az én újjlenyomatomat is érzékelje ez az Ő ötlete volt teljes mértékig. Az első válaszolónak pedig nem úgy ismerem mint aki ilyenre izgulna sőt ő nem az a fajta aki csak úgy "beteszi" előtte mindig előjáték van stb...ezért is foglalkoztat ez ennyire mert eggyálltalán nem ilyennek ismertem meg. Főleg hogy tudja mennyire szégyenlős vagyok. (Csak mellette tudom levetkőzni ezt) és nem is értem mire kellhetett neki a kép vagy hogy hogy jutott ilyen az eszébe.
2017. jún. 18. 21:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet csak rejszolni akar rá, amikor nem tudtok szexelni. :D vagy neki napi 3x kéne, hogy elég legyen. Ne gondolj a legrosszabbra.
2017. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Haverokkal tudjon cserélgetni :)
2017. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nézd ,senki se tud erre igazán mit mondani. Ha megbíztok egymásban és fel tudod oldani a telóját ,amiről ő is tudja hogy tudod ,akkor kérdezz rá. Elvégre nem kutakodtál.

Kérdezd meg róla és mondd el neki hogy ez neked nem tetszett annyira.

2017. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem kérdezte meg tőled, hogy a képeket elkészítheti, simán számon kérheted tőle. Ha nem teszed szóvá, ez biztatni fogja őt, hogy folytassa. És addig fogja csinálni, amíg egyszer vissza nem látod magad a neten, vagy pedig szóba nem kerül haverok/ismerősök között. Féreg dolog ilyet tenni, ne legyél kislány. Szólj neki és ha nem hallgat rád, akkor nyugodtan jelentsd fel. Bármi lehet ebből, ha nem vigyázol magadra.
2017. jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Sajnos még most is óráként eszembe jut és még mindig nagyon rosszul esik de egyszerűen nem tudom hogy hozzam szóba. Tudom, hogy ezzel csúnyán vissza lehet élni és nagy bajokat tud vele csináni. De egyre jobban azon agyalok mi van ha van valahol máshol is képe tabin stb amit nem haszná ha velem van. Elő se veszi ha eggyütt vagyunk. Kicsit parázok ettől de valahogy a bizalmamat nagyon megingatta sőt.
2017. jún. 19. 15:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Megmondod neki, hogy szeretnél leülni és megbeszélni ezt. Nincs mit szépíteni, nem kell finomkodni és félni. Ez a te érdeked, hogy tudasd vele az álláspontod. Ilyennel ne szórakozzon senki.
2017. jún. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!