Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem a világ összeesködöt...

Úgy érzem a világ összeesködött ellenünk. Mintha senki nem akarná hogy együtt legyünk? Ilyen nehéz időszak még az életemben nem volt.

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok,a párom 29 éves.A dolog ott kezdődik,hogy a szülei annak ellenére hogy felnőttek vagyunk,ellenezték a dolgot,ami nekem nagyon rosszul esett.Mert nem vagyok egy léhűtő,nem iszom nem drogozom,nem járok el haverokkal,az emberek kedvelnek többnyire,ezért sem értem a szüliből miért váltottam ki ellenérzést.Volt már jópár barátnőm,de eddig egyik szülőnek se voltak kételyei velem szemben.

A manipuláció anyós részéről mgkezdődött,bár most sikerült valamennyire jó kapcsolatot kialakítani velük,viszont most munkahelyi dolgok szólnak közben.Nekem külföldre kell mennem úgy néz ki,pár hónap erejéig,a páromnak is új munkahelye lesz,már most tiszta sztresszes.Annyi minden változik körülöttünk és annyi tényező van,hogy már magam sem tudom mi lesz velünk.Nem vagyok egy aggodalmas típus,de olyan érzésem van,hogy annyi külső tényező áll elénk,hogy úgy érzem már soha nem leszünk boldogok együtt.3 hónapja már olyan feszültség van köztünk,hogy már nem tudom meddig bírjuk cérnával.Szeretük egymást,de a sok feszültségben kezdünk belafáradni.Mit tanácsoltok mit tegyek vagy tegyünk?Félek vége lesz így a dolognak ha így folytatódik.


2015. jan. 8. 16:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig 2 éve vagyunk együtt és 1.5 éve élünk együtt.
2015. jan. 8. 16:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, az én férjem szülei nem akarták se a kapcsolatunkat, se a házasságunkat, mégis együtt maradtunk. 6 évig dolgozott külföldön a párom, bár itt a közelben, hetente-kéthetente 1-2 napot együtt tudtunk tölteni, ezt is kibírtuk. Ha ti nem bírjátok ki, akkor lehet, hogy nem is kár azért a kapcsolatért.
2015. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A kulso tenyezoket zarjatok ki az eletetekbol,es ne mondjatok hogy nem lehet mert IGEN is ki lehet Egymasra es a kozos jovotokre koncentraljatok.Nehogymar masok negativitasa miatt menjen rovasra a kapcsolat.
2015. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbállak én is támogatni a nehéz időszakban.Visszagondolva az elmúlt éveimre,amit a jelen párkapcsolatomban megéltem/ tünk,fogalmam sincs miként bírtuk ki.

Rengeteg stressz,feszültség,munka munka munka.Élvezet, szórakozás nulla.Mégis itt vagyunk.Ha szeretet van,akkor túl juttok minden nehezségen.

Mi súlyoztunk.Fontosabb volt a kapcsolatunk,mint a pillanatnyi helyzet nehézsége.

2015. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez pite szerintem... MÉg annyira nincs gáz helyzet mint nálunk... Én 24 éves vagyok felnőttem már nem vagyok kislány... párom 37 éves és komoly munkahelye van meg egzisztenciája. Van egy felnőtt gyereke aki szintén lány. Van egy ex neje akivel nem állhatják egymást. Az én anyám mikor megtudta hány éves és hogy van egy gyereke meg hogy ki az, megmondta hogy agyonver engem is őt is, és bezárat nem mehetek sehova itthonról. (jóanyám pedagógus tehát nevetséges) A párom exe komolyan összeesküdött ellenünk ott tesz keresztbe ahol csak tud mert azt látja hogy boldog a férfi és szabotálja minden lépését gusztustalan megjegyzéseket tesz. Nem mellesleg együtt dolgoztam a párommal régebben, (már kiléptem) ő a főnököm volt és végül is ott kezdődött minden a munkahelyen... mivel mindkettőnket ismernek ott bent megy a pletyka hogy egy k*va vagyok meg számító meg mittudomén igaz hogy már nem dogoztam ott és akkor jöttem össze vele, az nem számít én attól még az vagyok. Van köztünk 90 km amit nem tudunk csak hetente egyszer leküzdeni, akkor is csak akkor ha ő veszi a fáradságot és értem jön... Közösen még egyszer nem tudtunk aludni vagy hosszabb programot csinálni mivel én anyámékkal élek ő meg az ex nejét nem fogja kitenni a gyerek miatt, aki most akar menni továbbtanulni... van minden mint a búcsúba és mi is kezdünk belerokkanni a sok gondba és gusztustalan emberekbe akik undorítónak találják a boldogságunkat. Mindent ki lehet bírni egyszer ennek is vége lesz. Kitartást és sok türelmet. Próbálj te az okosabb lenni ha párod úgy néz ki kiborulna...
2015. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!