Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és ma megkérdez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és ma megkérdezték az osztálytársaim hogy volt e már barátom én meg hezitálva de elmondtam hogy még nem őket ugyan így megkérdeztem és az egyiknek három másiknak 6 és így tovább?

Figyelt kérdés

ők kb egy idősek velem talán 1 évvel öregebbek. Ez nagyon gáz hogy még nem volt barátom?

Azt ugye tudni kell rólam hogy duci vagyok és ezért is mondtam hezitálva nekik a dolgot! Meg jólvan tudom ez miatt is hogy nagyobb vagyok az átlagnál nem volt még nekem...de kiváncsi vagyok hogy...1.kinek mi a véleménye...2.kinek jönnének be a duci/mollett lányok?...

Azt meg tudni kell rólam hogy sokan mondják hogy szép az arcom...Igényes is vagyok...mármint a tisztálkodással kapcsolatban. Egyszóban nem vagyok büdös.



2017. jún. 21. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes téma. Kinek mi. De amiatt ne aggódj, nem gáz, hogy még sose volt barátod. Ahogy idősödik a korosztályod fiúfelhozatala, egyre kevésbé fognak számítani a külsőségek, és egyre jobban a benned lévő dolgok, a személyiséged.
2017. jún. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan. Nem gáz. Nekem most lett az első barátom és 16 vagyok. Neked is lesz, ha pedig nem ott vannak a barátaid nem kell ezzel foglalkozni.
2017. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekik gáz hogy már ennyi volt, nem neked hogy még egy sem. Nagyon időben vagy, nem kell elkapkodni semmit, ez csak a mostani világ agymenése hogy ciki ha 14 évesen még szűz vagy. Szerintem az a gáz aki már nem.
2017. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, mondani mindent lehet ? :)
2017. jún. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. de ha mégis, akkor mondd azt, hogy neked is volt aztán szevasz...
2017. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ugyanmár azért ne higgy el mindent amit mondanak..

biztos vagyok benne hogy nem volt még mindegyiknek barátja.főleg nem 6!

teljesen normális hogy 15 évesen nem volt még kapcsolatod

2017. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Örülj neki, hogy te nem vagy akkora ku***, mint ők... 15-16 évesen hat pasi??? Hányok tőlük...már ha igaz, mert a kamaszok bármit összehazudoznak, hogy menőnek tűnjenek. :D
2017. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!