Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azonos nemu (fiu) osztalytarsa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azonos nemu (fiu) osztalytarsaim vonzodnak hozzam?

Figyelt kérdés
Van 2 osztalytarsam, ok regebben is osztalytarsak voltak es ugy erzem hogy mindketto szexualisan vonzodik hozzam, de amikor rakerdezek azt mondjak hogy csak hulyeskednek, de szerintem ez mar tulzas. Hogy ertsetek mire gondolok mondok peldakat: van hogy celozgatnak hogy kielegitenek oralisan, meg hogy kicsapnak nekem, aztan ez meg a jobb ha igy van, a masik srac a padtarsam mellette ulok es neha csakugy megnyalja a nyakamat vagy a konyokomet vagy ha nagyon nem figyelek a terdemet vagy a combomat vagy a szakallaval szurogat, de volt mar olyan is hogy elovette a farkat es elkezdte verni oran, amikor rakerdeztem hogy mi szandekbol csinalta ezt akkor azt mondta vicces. Mit csinaljak most? Mar elmondtam parszor hogy en nem vagyok se meleg se biszex, baratnom van, de ugyanugy dorgoloznek hozzam. Megutni nem akarom oket mert jofejek birom oket, csak ezek a dolgok zavarnak engem es nem tudom mit csinaljak.

2017. máj. 31. 10:01
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja bocsi lemaradt 17/F
2017. máj. 31. 10:02
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

Lehet, ha te is belemennél azokba a játékokba, akkor meghátrálnának!

Így, hogy pironkodsz, meg ellenkezel, mérges vagy miatta, még jobban csinálják!

2017. máj. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, de en nem tudok ilyenekbe belemenni mert gusztustalannak tartom az egeszet, bat van valami abban amit mondasz.
2017. máj. 31. 10:31
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

A szexuális zaklatás nem épp a jófejek jellemzője.

Tagadásban vagy, véded őket, de ez akkor is az ami és nem való az iskolába (se). Ciki vagy sem, de ez gyermekvédelmi ügy és ott is kell jelenteni. Az ilyen jófejek fognak felnőtt korukban másokkal erőszakoskodni, mert nem volt olyan aki fel mert volna lépni ellenük.

2017. máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Lazy Lover ***** válasza:
9%
Próbáld ki velük mi bajod lesz?
2017. máj. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

Jófejek és bírod őket? Komolyan?

Akkor mi kéne neked ahhoz, hogy valakit ne bírjál.

Szerintem nagyon gáz, ez már zaklatás, egyáltalán nem poénos.

Az meg, hogy valaki órán elő veszi, háááát, szellemileg eléggé alacsony szinten lehet.

Mondd nekik, hogy csinálják egymással :)

2017. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Ez undorító. Ne hagyd hogy ezt csinálják. Szólj rájuk. Ha meg nem hallgatnak rád szólj az osztályfőnökötöknek.
2017. máj. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azt hogy jofejek ugy ertem hogy amugy el lehet veluk hulyeskedi, megha buliba megyunk akkor is normalisak, csak oran vagy suliba szunetbe kattan be nekik valami es akkor csinaljak. Az osztalyfonok tud rola, mert nem csak velem csinaljak, de most o se tud mit csinalni, rajuk szolni meg rajuk szoltam mar nem is egyszer kb napiszinten is akar, de ettol fuggetlenul nemreg azt kerte egyikuk hogy vizeljek a szajaba es ha mar ott vagyunk mast is tegyek be, nem tudom mit csinaljak nekem ez nagyon gusztustalan.
2017. máj. 31. 14:20
 9/16 anonim ***** válasza:
XD
2017. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bármilyen kapcsolatban fontos a hasonló értékrend. Itt ez nincs meg. Ez szerinted (és szerintem is+ biztos sokmás szerint) már túlzás, gusztustalan, illetlen. Kérted őket, hogy fejezzék be, mert ez neked sok, ők nem tették. Nem veszik figyelembe, hogy te mit szeretnél, ez nem lehet jó barátság. Hülyülni, buliba járni meg bárkivel lehet. Én hagynám őket. Nem az lenne a probléma, hogy másmilyen a szexualitásuk, hanem hogy konkrétan zaklatnak.
2017. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!