Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ráírják?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ráírják?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy fiú és már beszéltünk egyszer kétszer és nekem megtetszett, de most nem tudom hogy ráírják-e, félek hogy zavarnám vagy valami.. és szeretnék vele találkozni is mert lenne rá lehetőségem, de nem tudom hogy neki is lenne kedve velem találkozni.

2017. jún. 24. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Beszélgetősből kiderítesz mindent!
2017. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát lehet én vagyok csak ilyen, de én mindig örülök ha valaki rám ír. Meg visszaírok neki akkor is ha nem ismerem, csak ismerkedni akar. Szóval írj rá, max nem azonnal nézi meg, vagy nem azonnal válaszol, hanem mondjuk fél óra/1 óra múlva.

18F

2017. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan írj rá, akár még jó is kisülhet belőle ;)
2017. jún. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont ugyanebben a helyzetben vagyok mint te, csak én fiú vagyok és egy lány tetszik :D És ezáltal neked is meg magamnak is azt tanácsolom hogy írj rá, abból nem lehet nagy probléma :D
2017. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!