Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keressem meg a lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keressem meg a lányt akivel álmodtam?

Figyelt kérdés

Éjszaka álmomban egy korombeli síró lányt hallgattam ahogy mesélt arról, hogy kidobta egy srác, illetve mindenféléket a múltjáról. Nagyon kellemes pillanat volt, csak aztán csörgött reggel az óra, pedig szívesen hallgattam volna még. Van esély rá, hogy megtaláljam a lányt? Vagy valakit aki hasonlít rá, személyiségben, kimomdatlan szavakban, stb.? Kíváncsi lennék hogy mit mesélt volna még, hogy mi okozott neki fájdalmat, stb.


(hosszú sötét haj, átlagos testalkat, viszonylag alacsonyabb, 16-19 éves lehetett. Nyitott volt, tele meghallgatatlan, kimomdatlan gondolatokkal, szavakkal. Viszonylag magányosabb, kiközösített. Ha magadra ismersz, akár csak belsőleg, írj bátran, szívesen meghallgatlak ;) )



2017. jún. 11. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A tinik felét írtad most le..nem a legjobb módszer, hogy becsajozz gyakorin :D
2017. jún. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyesmi velem is volt...napokig álmodtam egy sráccal, és akkoriban nagyon meg akartam őt ismerni. Amúgy én belsőleg magamra ismertem, de nem fogok neked panaszkodni :D
2017. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1: Szerintem meg egész elmés kis trükk, a lányok fele megfelel a leírtaknak, szóval csak behúz egy-kettőt ezzel a gagyi álmos szöveggel, és nyilvánvalóan ez a cél. :D
2017. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!