Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Mit gondoltok arról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Mit gondoltok arról ha valaki művész? Tetszik az nektek? Vagy inkább kerülitek azokat a srácokat akik művészek? 16/F

Figyelt kérdés
privit is szívesen fogadok ;)

2017. jún. 25. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én imádom a művészeket, mivel én is olyan tevékenységeket űzök!
2017. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Imponál:).
2017. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
A művész elég sok dolgot takar de mindegyik művészeti ág vonz egy kicsit engem is úgyhogy bennem abszolút erős szimpátiát ébreszt ha valaki foglalkozik ezekkel. Ha megírnád hogy te melyik művészeti ággal foglalkozol akkor tudnék többet is írni.
2017. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En eppenseggel muveszetibe jarok, ezert egy muveszi hajlamokkal rendelkezo fiuval mindig nagyon hamar megtalalom a kozos hangot es tanulhatunk egymastol.:D
2017. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Kitűnő melegbarát lesz belőlük ;)
2017. aug. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen a személyisége. Ha inspirál, annak nagyon örülnék; viszont ha arrogáns, az nagyon lelombozó.
2017. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!