Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Van olyan aki művész...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Van olyan aki művész vagy szereti a művész pasikat?

Figyelt kérdés

2017. jún. 26. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Van, de nem keres társat.
2017. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Persze hogy van
2017. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Van. Én pl írni szeretek.

De manapság pl rengetegen mondják magukat művésznek, szóval nem egyértelmű, hogy ki mire mondja.

2017. jún. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem magamra azt mondani, hogy művész vagyok, (pedig hét éve tanulok rajzolni, a szabadidőm nagy részében képzőművészettel foglalkozom és ha minden jól megy jövőre művészeti egyetemre megyek), mert nem gondolom hogy ezt az ember 100%-ban magáról dönti el, meg amúgy is nem gondolnám, hogy én akár a közelébe is érek mondjuk egy Picassonak vagy egy Rembrandtnak. Na de visszatérve a kérdéshez: igen, biztos vannak akiknél ez plusz pont a párkeresésben, én nem tartozok közéjük, nekem igazából mindegy. Az mindenképp pozitív, ha érdeklődik a művészetek iránt, el lehet menni vele kiállításra, olvas klasszikus irodalmat is, stb. Fontos, hogy lehessen vele ilyen témákról is beszélni, de az nem kritérium, hogy valamilyen formáját maga is művelje.
2017. jún. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Igen, én is az vagyok. :D
2017. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen
2017. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért is? Akkor azt aki mérnöknek tanul azt se nevezhetjük mérnöknek, mert nem egy James Watt vagy egy Gustave Eiffel?
2017. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem előny, ha meg tudom osztani valakivel az írásimat, akit szeretek. Ő pedig szintén megmutathatja nekem azt, amihez ért. :)
2017. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ha mondhatom magam annak, az vagyok. De rajzzal foglalkozom, nem írással.^^
2017. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én zenész vagyok a barátom pedig költő. Amikor összejöttünk, nem ez volt az első szempont hogy legyen művész de plusz pont. Nagyon jó hogy kölcsönösen meg tudjuk mutatni egymásnak a dolgokat, kritikát mondunk róla.
2017. jún. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!