Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van két lány aki tetszik. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van két lány aki tetszik. Van hogy napokig nem reagálnak, zavar, de amikor végre már kiverem őket a fejemből és teljesen mással foglalkozom, azonnal írnak nekem és nagyon nyomulósan, miért? Néha találkozunk is amúgy.

Figyelt kérdés
2017. márc. 2. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi is a kérdés? :D
2017. márc. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az, hogy miért csinálják ezt, bejövök nekik és tudatosan húzzák az agyamat, vagy így próbálnak lerázni? Mondjuk ez elég érdekes lerázási módszer lenne, hogy amikor már végképp nem keresem újra irogat.


2: minek jön el randizni amikor tudja jól, hogy bármi történhet, megcsókolom, akármi.

2017. márc. 2. 23:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Van két lány, és mind a ketten pontosan ugyanúgy viselkednek?? Valószínűleg egyébként persze, azért írnak neked, mert bejössz nekik, szóval, ha megerősíteni akarod magadat, megkaptad, de ha két lány egyenlően tetszik, akkor ezen kívül szerintem nem sok minden lesz a dologból.
2017. márc. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el őket.Keresd az igazit!
2017. márc. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én el akarom őket felejteni de nem hagyják. Sőt, már a facebookomon mindenhova az első helyre furakodtak be, mindenemet belájkolják. A "ki nézi legtöbbet a profilodat" listán (van egy ilyen appom) is az első helyeken szerepelnek.
2017. márc. 3. 00:05
 6/8 A kérdező kommentje:
szóval én meg, addig amíg mondjuk nem tiltom le őket, nem tudom elfelejteni.
2017. márc. 3. 00:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Tiltsd le.Ennél jobbat nem tehetsz.
2017. márc. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is pont így jártam és nem engedett továbblépni a lány. Mikor letiltottam, akkor felhívott, nagyon kiakadva, hogy ő ezt nem akarja. De randizni sem akart. Szóval szerintem csak a figyelmemre, rajongásomra vágyott. Lelkierő kell, hogy ne keresd őket, mert ebből kapcsolat nem lesz, úgy tűnik, csak húzzák az agyad.
2017. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!