Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más lány is ilyen rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány is ilyen rosszul érzi magát, ha a párja egyáltalán nem bókol neki, vagy csak én vagyok túl önbizalom hiányos?

Figyelt kérdés
A pasim csak nagyon ritkán bókol nekem, és akkor is csak ilyen felszínesen, pl, hogy tetszik neki ez az új ruha. Azt mondja, szépnek tart, ez is az egyik oka, hogy velem van, de nem bókol, mert akkor majd egoista leszek, és beképzelt, hogy milyen szép vagyok. Többször is mondtam neki, hogy szerintem ez hülyeség. Egy lány, ha alapvetően normális mentalitású, akkor nem lesz beképzelt, csak mert megdicséri a párja. Az egész dologban, ami rosszul esik, hogy akármennyire is kéne tudnom, hogy ő elméletileg szépnek tart, én nem érzem így, mert alapvetően nem mutatja ki. Lehet, hogy marhára szánalmas, viszont nekem hiányzik, hogy a párom szép szavakkal kényeztessen időnként. Amikor mások bókolnak nekem, szinte elsírom magamat, hogy ez komoly?? Tényleg szépnek tartasz? Engem még a saját pasim se tart annak :D Valamiért hiába mond nekem valamennyire szépeket a barátom időnként, hazugságnak érzem. Nem tudom elhinni neki. Amúgy is csak akkor kapok tőle bármilyen dicséretet is, ha szólok neki, hogy fogalmam sincs, mit gondol rólam... Mindig úgy érzem, hogy csak hazudik nekem. Ez normális, vagy nagyon zakkant vagyok?

2016. dec. 26. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

A női agy rejtelmei. "Azt mondja, szépnek tart, ez is az egyik oka, hogy velem van" --> "Amikor mások bókolnak nekem, szinte elsírom magamat, hogy ez komoly?? Tényleg szépnek tartasz? Engem még a saját pasim se tart annak"

Nagyon úgy tűnik egyébként, hogy önértékelési problémáid vannak.

2016. dec. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Én pont fordítva vagyok. Azt nem tudom komolyan venni, amit állandóan a számba rágnak. A barátom néha bókol, annak nagyon örülök, mert biztosra tudom, hogy őszintén, megfontoltan mondja.

Te se kínlódj ezen, miért kéne állandóan mondogatnia, hogy ilyen szép vagy, olyan szép vagy? Ne a szavakra adj, hanem figyeld meg, mennyire beindítod, milyen óvatosan puszil meg, hogyan vigyáz és figyel rád. Ez az igazi szeretet, szépeket mondani bárki tud.

2016. dec. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szergej55 ***** válasza:
64%
Az önbizalomhiányodat inkább kezeltesd, ne a faszit mard el magad mellől.
2016. dec. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
Én sem dicsérem agyon a lányokat, a végén még túl jónak éreznék magukat.
2016. dec. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem sok esetben így van, hogy nem bókolnak és kedveskednek, mert az nem férfias dolog. És a nőknek kemény férfi kell, aki szinte mindig katonás jellemű, hűvös természetű és persze valamennyire bunkó.
2016. dec. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Te bòkolsz neki? Vagy a szokásos "az a fèrfi dolga" őskori felfogás?
2016. dec. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Nincs szükségem bókolásra, anélkül is tudom hogy jól nézek ki, az önbizalmam meg nem elsősorban a külsőmből ered hanem egész másból.
2016. dec. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszene, volt olyan baratom aki nem bokolt valami sokat, nyilvan nem emiatt szakitottunk, de orulok, hogy a jelenlegi parom nem ilyen, o bokol rendesen :)
2016. dec. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ez a beszólása, hogy akkor egoista lennék... dobnám.
2016. dec. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!