Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helo fiuk! Szerintetek van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helo fiuk! Szerintetek van még nála eséjem?!

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és van egy lány akibel egy osztályba jártunk általánosba és nsgyon tetszeik már régóta kb 6 odiktól es 8 félévkor elmondtam neki hogy mitérzek és azt mondta h vsn barátja és ez nagyon roszul eset mert az egyik legjobb barátom a mai napig és szerintetek van még nála eséjem? Szerintetek mostmittegyek?

2017. jún. 27. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nincs eséjed.
2017. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Ha meglátja a helyesírásod, akkor nincs.
2017. jún. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik legjobb barátod a barátja és te nem tudtál róla??? Ez elég fura.

Nincs esélyed. Ők egy pár, hagyd őket békén. Van még nagyon sok lány, próbálkozz másnál.

2017. jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs eséjed, max esélyed. De a helyesírásod után szerintem esélyed sincs....
2017. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem próbálkozz nála tovább. Előbb-utóbb értékelni fogja. De a helyesírásod tényleg borzalmas.
2017. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!