Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szakítsak hogy ne ölje...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Execlor kérdése:

Hogyan szakítsak hogy ne ölje meg magát?

Figyelt kérdés

A barátnőm depressziós és elég önpusztító jelleggel (vagdossa magát stb) én elkövettem azt a hibát hogy sajnálatból összejöttem vele, de nem éppen élvezem a kapcsolatot. Esetleg valaki tud javasolni valami olyan módot hogy hogyan szakítsak vele anélkül hogy nagy kárt tegyen magában?

18/F



2017. jún. 27. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
fú, ebben a helyzetben én is voltam. szerencsére én el tudtam érni, hogy ha majd szakítunk is akkor ezt ne tegye meg. azt mondtam neki, hogy senkiért nem éri meg, hogy valaki kárt tegyen magában, pláne meg azt, hogy kioltsa a saját életét. elég nagy hibát követtél el azzal, hogy kapcsolatot létesítettél egy ilyen személlyel, bár nem hibáztatlak, én is ilyen voltam.
2017. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.. ez erzelmi zsarolás. De az se mindegy hogy valaki ezzel lancol magahoz, és csak figyegteti a dolgot úgy mond zsarolgat de nem tenne magaval semmit, és csak karcolgatja magát, vagy komolyan is gondolja. Érd el hogy ő szakítson veled. Nem tudom hanyagold el de maradj vele, hogy erezze és a vegen ő dobjon. Vagy vagj vissza neki hogy akkor szólsz a szuleinek és mehet a kórházba. Ennyi
2017. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a szüleivel.
2017. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem csak divat depis hanem elég komolyan mentális beteg..

igen tudom hogy nem kellett volna de hajlamos vagyok hülye helyzeteket kreálni magamnak..

az hogy szólok a szüleinek nem hatná meg, illetve üresen nem akarom fenyegetni..

az a baj hogy elég mániákusan belém van esve, és nem hiszem hogy rá tudná venni magát hogy szakítson velem

2017. jún. 27. 14:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hm. :/

Megismertem egy lányt. Elötte depi, vagdosás. Kapcsolatunk alatt hányszor mondta, "ha elvesztlek meghalok/megölöm magam", "ne hagyj el!".

Öntöttem az önbizalmat bele. Hogy okos, értelmes, nem selejt.

Jól sikerült. :/

Ő lépett le!

2017. jún. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pörgesd vissza az időt, és ne jöjj össze vele. Ne haragudj, de főleg egy depressziós emberrel nem kellett volna ezt csinálni. Most mindenki a torkomnak ugorhat.

De hogy érdemben is válaszoljak, szerintem is beszélj a szüleivel, hátha ők finomabban be tudják adagolni neki. :/

2017. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen igazad van hogy nem kellett volna.

tudom, és nem is hurroglak le mert ez tény, de sajnos nem áll módomban se időt utazni, de a szüleivel sem ápol túl rózsás kapcsolatot..

mindenesetre köszönöm a válaszokat!

2017. jún. 28. 10:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elérni, hogy ő tegye ki a szűröd... Hajrá!
2017. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne, ne próbáld elérni hogy ő tegye ki a szűröd. Ez lenne a lehető legkegyetlenebb és még lejjebb taszítanád a mentális gondjaiba. Ugyanolyan, mintha szakítanál, de mégis neki kell megtenni. (Velem kétszer is megtették, hogy elérték, hogy szakítsak, gyávák voltak hozzá és semmivel sem viselt meg kevésbé mintha ők szakítottak volna.) Inkább mondj el neki mindent őszintén, a lehető legkíméletesebben. Például, hogy szakítani akarsz, de nem miatta, hanem te nem állsz készen a dolgokra, úgy érzed nem passzoltok össze, stb. És mondd el neki emellett, hogy mennyire jó csaj, tehát önts bele önbizalmat amennyire lehet.
2017. aug. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!