Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátnőmmel azért, mert nembíróm elviselni ahogy lezülleszti magát, vagy próbáljak rajta segíteni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 17 évesen még nagyon szép lány volt mikor megismertem, de elkezdett füvezni fél évig elég rendesen, amiről már leszokott, de most dohányzik rendszeresen, és sokat iszik. Tehát van hogy napi több sör bemegy neki csak úgy, ha laza nap van. És 1 év alatt teljesen meglátszik a bőrén az arcán, meg a fején. Meghízott szerintem egy laza 5-10 kilót magára szedett a sok gyors kaja meg nasi miatt. Most tudom relatív meg nem értékelünk skálán nőket, de szemléltetés céljából, 17 évesen külsőre kb egy erős 8asnak nézett ki, de most 1 évvel később kb egy gyenge 6-os. Én edzek, és egészségesen élek, adok a külsőmre és szeretek fejlődni és előrehaladni, szeretem őt, de ezzel az életstílussal nem tudok mit kezdeni. Nem vagyok felszínes de lassan nem kívánom már meg úgy mint rég, hanem arra gondolok hogyan nézett ki 1 éve, és visszaakarom kapni azt akit anno megismertem. Ő boldog velem, sosem csalna meg ami ritka manapság, valamint vele találtam meg hosszú évek óta a boldogságot, de bármit megadnék azért hogy egészségesen éljen, mert ha mindenről leszokna így sem tudom helyrehozható még a fején hogy kicsit kiélt. :/ Ilyenkor mit kéne csinálnom? Próbáljak rajta valahogy segíteni vagy szakítsak? Az is közrejátszik hogy körülötte csak én vagyok az egyedüli normális, és a családja meg a barátai ilyenek, és mivel ebben a közegben van nagyrészt, egyszerűen lehetetlennek érzem hogy kirángassam onnan, pedig egy tünemény, csak rossz helyre keveredett. (
2016. márc. 22. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha hajlandó kiszakadni abból a közegből akkor megérdemli a segítséget, különben amúgy sem tehetsz érte sokat.
2016. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a mája miatt aggódnék inkább.
2016. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyilván próbáld meg, ha egyszer szereted.


De...

Arra figyelj oda, hogy csak olyasmit tégy, amit ellenkező esetben jól esne, ha érted/veled is megtennének.

És hát csak annyit tégy, amennyit bírsz. Többet (értsd: "mindent") nem kell tenned. Ez utóbbit jól vésd az észbe.

2016. márc. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem hajlandó lemondani a sörről és a haverjairól, akkor keress mást, kezdő alkoholista. Csak akkor lehet segíteni rajta, ha ő akar változni, ha ő nem akar, Te nem tehetsz semmit.
2016. márc. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!