Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vesz komolyan a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vesz komolyan a barátom. Elmondta, hogy nem kötődik hozzám érzelmileg csak jolérzi magát velem. Adjak neki még időt, vagy szakitsak? 1 hóapja vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szakítanék a helyedben. Ez megalázó.
2013. nov. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha most nem szakítol, ő meg pl. egy év múlva dob, amikor már lesz más, az nyilván jobb...
2013. nov. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szakits vele ennyi büszkeség benned is kell h legyen
2013. nov. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Én igazából nem mondom hogy feltétlen szakítani kéne! Tapasztalatból mondom! Nálam fordított helyzet volt.. Mikor volt egy barátom már 1 hónapja szinte semmit nem éreztem iránta el akartam hagyni de a barátaim azt mondták ne tegyem várjak! Már majdnem 2 hónaposak lettünk és a srác még mindig semmi érzelmet nem váltott ki belőlem.. De aztán kis időre rá majdnem elveszítettem egy veszekedés miatt és akkor jöttem rá hogy beleszerettem! (hozzátenném ez azért fordított helyzet mert a srác szeretett már az 1hónap után) Lehet megalázó de inkább őszinte hogy elmondta! Szerintem de ez csak az én véleményem azt mondom várj még egy picit ismerjétek meg egymást jobban! És ha még azután sem kötődik hozzád akkor sajnos tényleg szakítani kell mert nem ő az akivel boldog leszel! (Ne évekig várj max 1-2 hónapig) :)
2013. nov. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne szakíts. Még csak egy hónap. Az semmi. Sok minden változhat még.
2013. nov. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez nemcsak büszkeség kérdése,nagyon beleestem
2013. nov. 15. 23:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Én szakítanék. De ahogy gondolod.


Én is szakítottam azzal aki azt mondta nem szerelmes belém. Akkor 3 hete voltunk együtt, és azért vallotta be, mert lebukott, hogy a hátam mögött nekiállt társkeresőn kapcsolatot keresni. Nekem ilyen ember nem kellett. Jól döntöttem, mert utána 2 hónappal ismertem meg a férjemet:)


27/N

2013. nov. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szakítanék.
2013. nov. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy hónap alatt még meg sem ismeritek egymást, ki sem tud alakulni sem kötődés, szem szerelem. Csak szimpátia. Kedvel téged, jól érzi magát veled. Kezdetnek jó. Adj még egy kis időt az egésznek, hogy jobban megismerjétek egymást. Még bármi lehet.

41/N

2013. nov. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!