Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem csúnya (arcra és alkatra)...

Nem csúnya (arcra és alkatra) lányok! Nektek voltak már öngyilkos gondolataitok?

Figyelt kérdés
És ezalatt nem a tipikus hisztis tinip***a lelkis nyavalygást értem, amikor az álomszép 190 magas Dávidka szakított veled és 2 hétig depis lettél miközben vagdostad magadat, amíg új kapcsolatod nem lett. Hanem azokra a lányokra vagyok kíváncsi, akik tényleg közel sem csúnyák - tehát nem a külsejük miatt lettek lelki betegek, mint én fiúként - hanem mégis valamilyen egyéb okból (tragédia, súlyos betegség), akár a mai napig sem tudták egyenesbe hozni az életüket. Mert én ilyet még sosem láttam és nem is tudnám elképzelni. Feltételezem, hogy nem szívesen küldtök képet, de ha mégis akkor privátban egy gyors eszmecserét követően nagyon kíváncsi lennék rátok.

2017. márc. 18. 17:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Voltak ilyen gondolataim, de megkísérelni sose mertem őket.
2017. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 AliceGamer ***** válasza:

nekem is voltak,családi,sulis dolgok miatt

de rájöttem,hogy nem ez a megoldás,és abba is hagytam az ilyen gondolatokat,azóta sokkal jobb lett az életem:)

2017. márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
#2: Akkor az nem lehetett elég komoly.
2017. márc. 18. 18:14
 4/26 anonim ***** válasza:

Bár a szépség relatív, visszajelzések alapján az vagyok. És voltak ilyen gondolataim, mert eldobott a családom, és úgy tűnt, nincs semmi esély arra, hogy bármi jövőm legyen.

Kérdező, egyébként ne edd magad a külsőd miatt. Egyrészt, mert változtatható, másrészt, mert nem számít annyit, mint amennyire a magukat csúnyának gondoló emberek érzik. Nem hátráltat pl. a karrieredben :) De ha nem tudod magad elfogadni, miért nem kérsz szakszerű segítséget? (én anno pszichológushoz fordultam, nekem segített)

2017. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
A külsőnek semmi köze a lelki betegségekhez vagy bármilyen betegséghez. Egy szép lány is ugyanúgy lehet pl. depressziós mint más.
2017. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
mindig, de sosem próbáltam
2017. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

"Egy szép lány is ugyanúgy lehet pl. depressziós mint más."


És mégis mire fel? Rengetegen lesik a kéréseiket, segítenek neki és csak rajta múlik, hogy ezt a kiváltságot miként kamatoztatja és milyen fajta embereket fogad el maga körül. A sok pozitív visszaigazolás pedig nem kicsit önbizalom növelő tényező, ami az egyetem/karrier építése során létszükséges.

2017. márc. 18. 18:48
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

A depresszió egy betegség és semmi köze a külsőhöz, olyan mintha azt mondanád hogy a szép emberek nem lehetnek rákosak, vagy nem lehet magas a vérnyomásuk. Egy egyetem elvégzéséhez sem kell szépnek lenni.

Te nagyon rosszul látod a világot..

Ahelyett hogy a külsőd miatt sajnáltatnád magad inkább foglalkoznál a céljaiddal vagy ami érdekel.

2017. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Eszméletlen nagy butaság ez a hozzáállás.

És ha egy szép lány életében történik valami szörnyű dolog, az segíti át rajta, hogy ő gyönyörű, és mekkora előnyökhöz juttatja ez? Véletlenül sem.

Tegyük fel, hogy egy lány életében a legfontosabb dolog az anyukája, márpedig ez meg szokott történni. Sok időt töltenek együtt, imádják egymást, és hirtelen kiderül, hogy az anya gyógyíthatatlan beteg, és nincs sok ideje hátra. Szerinted a lányt komolyan az érdekelné, hogy "én olyan gyönyörű vagyok, nincs is szükségem anyára, nem is fáj, nagyszerű karrierem és rengeteg pénzem lesz"? Ugyanúgy érezne, mint az összes többi lány, aki elveszti a szülőjét, még fájdalmasabb is lenne számára a mély kapcsolat miatt. A lelke ugyanolyan, a külsejétől függetlenül. Biztos vagyok benne, hogy ugyanolyan érzések keringenének benne is, borzalmasan élné át az egészet, és nagyon szomorú lenne, akár depresszióba is zuhanna, és akár hiszed, akár nem, még öngyilkos gondolatai is lehetnének!

Elég szomorú, ha szerinted a külső mindent kárpótol.

2017. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Én csúnyácskának tartom magam, meg a baráti körömben is sok csinos lány és jóképű srác van, de ők mindig azt mondják, milyen gyönyörű és szép vagyok, modell lehetnék. Most már néha hiszek nekik, haladás! XD De voltak, de nem a külsőm miatt, de mindig gyáva voltam, féltem a szenvedéstől. Jó, hogy nem tudok méreginjekciót könnyen szerezni, mert akkor már nem élnék. Már egyre ritkábban nincs, lassan egy éve.

14/L

2017. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!