Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha 13 évesen van barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 13 évesen van barátom?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék nincs barátom csak érdekelnek a válaszok!
2017. jún. 29. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
*lenne
2017. jún. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hogyha értelmileg ilyen szinten vagy...

Igen,ciki

2017. jún. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Mivel egy embernek már ebbe a korba lehet komoly vonzódás/szerelme/nevezzük akárhogy akkor miért ne lhetne, meg még hamarabb is, mi ebben a ciki? A mi gyerekeink miket fognak kérdezni? Már 10 éve házas vagyok és még nem váltam, nem ciki? Vagy mi lessz őszintén?
2017. jún. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Neked igen, ciki lenne ha lenne barátod:)
2017. jún. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,de csak érdeklődtem és azért nem kéne bunkózni!!!
2017. jún. 29. 11:24
 6/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem
2017. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én nem cikinek mondanám, nem az a jó szó.

Szimplán gáz és szégyen, hogy egy 13 éves kislány fiúzik, ahelyett hogy baratnokkel lógna, elmennének fagyizni stb.. Nagyon fiatal egy ilyen korú lány, ahhoz hogy pasija legyen, ezzel még bőven ráér.

2017. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A szimplán gáz és a ciki ugyanaz. Előttem lévő hány éves vagy?
2017. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem, nem ugyanaz. Nekem egyáltalán nem ugyanazt jelenti, de a lényegen akkor sem változtat, miszerint egy 13 éves kislánynak egyáltalán nem kellene fiuznia.
2017. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!