Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha 17 évesen még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Guesswho99 kérdése:

Normális, ha 17 évesen még nem volt barátom?

Figyelt kérdés

Még nem is csókolóztam.. Nem azért, mert csúnya lennék, vagy esetleg idióta hisztis (100%-osan ellenkezőleg), hanem azért, mert szimplán nem találkoztam olyannal, akivel szívesen kerültem volna szexuálisan közelebb.


Sok fiúval találkozgattam/randizgattam, de soha sem volt semmi. Most meg mindenkinek azt mesélik hányszor voltam fent náluk, etc.


Most lenne egy fiú, akivel végre 1-ről a 2-re juthatnék, de félek, mert azt hazudtam neki, hogy volt már pár barátom, bár azt elmondtam neki hogy szűz vagyok (vicces formában, nevetett is, de nem tudtam leszűrni a reakciójából azt, hogy mit gondol róla). Akivel csak beszél, mind elmondja, hogy mindenkit visszautasítok.


Erre mondott valamit, amin kicsit (igazából eléggé) lehűltem: "Ugye tudod, hogy nem az igazit kell keresni? ;) )


Erre nem tudtam mit válaszolni..


Tudom, hogy 17 évesen nem kéne, hogy várjak valakire, aki számomra tökéletes..

És nem a külső számít, nagyon is nem. Akivel még anno összejöhettem volna kissé csúnyácska volt és mindenki kérdezte miért pont ő? Szerettem a személyiségét. Az más kérdés, hogy végül hogy alakultak a dolgok..


A családom (már amennyire nevezhetem így) helyzete sem túl rózsás már hosszú évek óta. Nem azt mondom, hogy hamar fel kellett, hogy nőjjek, mert még gyerek vagyok csak azt, hogy a kortársaimnál érettebb kellett, hogy legyek bizonyos dolgokban. Erről a témáról senkinek sem beszélek, mert nem érinti őket. Még a barátaimnak sem.


Nem is akarom elpanaszolni nekik.


Csak azt szeretném, ha végre valaki megértene, vagy legalább elfogadna. Elfogadna, és ott lenne mellettem..



Nem értem, velem van a gond, hogy ennyire félek?


2016. szept. 17. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Normális.
2016. szept. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1-essel egyetértek mert ez tényleg teljesen normális dolog. :)

Én a helyedben ezzel a fíuval sem jönnék össze mert teljesen más a fondolokodásmódja mint neked. De ilyenkor kell komoly döntéseket hozni hogy most az a fontos hogy kavarjunk egy jót vagy ne.

2016. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

17 evesen nem vagy elkesve semmivel.


Jol ertem hogy szegenykezel a csaladi hattered miatt, ezert nem mersz parkapcsolatot kezdeni?

2016. szept. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem, abszolút nem szégyenkezem.. Egyszerűen így alakult a helyzetünk, de én elfogadom.

Csak mivel nem számíthatok a családtagjaimra, mert a segítség nem kölcsönös, féltem tőlük az életem is, nem akarom beavatni őket semmibe. Akárhányszor feltételeztem, hogy most jó lesz, ugyanúgy elszúrták, és egyre rosszabb lett. Ha az ember azokban sem tud bízni, akik adottak az életében és elvileg a legkönnyebb kijönni velük, akkor hogy bíznék meg egy idegenben?


És köszönöm az eddigi válaszokat!:))

2016. szept. 17. 21:43
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem is az, hogy elkezdeni egy kapcsolatot. A flört, a randi, idáig teljesen oké.

Csak aminek utána kéne jönnie, a bizalom és a vonzalom. Valahogy a kettő nem jár együtt..

2016. szept. 17. 21:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezek igazak rad?

- Általában kényelmetlen számomra másokhoz közel kerülni.

- Szeretnék érzelmileg szoros kapcsolatokat, de nehezen tudok teljesen megbízni másokban vagy másokra támaszkodni.

- Néha aggódom, hogy megbántanak, ha túl közel engedek másokat.

- A fuggetlensegem a legfontosabb

2016. szept. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, igazak..
2016. szept. 17. 21:52
 8/8 anonim ***** válasza:
én 18 vagyok, és ugyan ez a 'problémám'
2016. szept. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!