Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik osztálytársnőm nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik osztálytársnőm nem száll le a barátomról. Hogy koptassam le? 14/L

Figyelt kérdés
Van egy barátom, már majdnem egy éve együtt vagyunk, nagyon szeretjük egymást, mindent megbeszélünk, stb.. És van egy lány. Aki folyton a közelébe akar lenni. Pl.: van hogy random elkezdi ölelgetni, "jajj ez most jólesett", meg én nem járok ebédelni, ők viszont igen, és ott is folyton a nyakán lóg. (Amúgy a csajról a legtöbb embernek az a véleménye hogy egy stréber nyomorék, aki tanul csak buta, és az összes tanárnak benyal..) És kezd egyre jobban irritálni. Engem is, és a baratomat is, csak nem akarjuk megbántani, mert egyikünk sem szereti a konfliktust, és ígyis, úgyis még négy évig osztalytársak leszünk (6 osztályos gimnázium) Szerintetek mit csináljuk? Ja és mivel mindhárman osztálytársak vagyunk, az az opció nem jó, hogy kerüljük el. :/

2017. jún. 29. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen meg kell vele beszélni, hogy kicsit maradjon távolabb tőletek, mert már zavaró az hogy mindig a nyakatokon lóg (lehet ennél is szebb szavakkal kifejezni). négyszemközt (Ti esetetekben 6) is meg lehet vele beszélni, ez nem konfliktushelyzet. 14/F
2017. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia

Szerintem 4 szem közt beszélgess el a lánnyal, mond meg neki hogy ő a barátod és nagyon zavar téged is és őt is hogy rajta lóg. Talán megérti. És ha szeret téged nagyon a fiú akkor nincs miért aggódni mert ugyse hagy ott amiatt a lány miatt, főleg ha őt is idegesíti.

2017. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Problémamegoldókészség lvl~-5000000
2017. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Arany drága bogaram! A barátodat nem úgy tudod megtartani, ha minden vetélytársat lekoptatsz, hanem úgy, hogy föléjük nősz. Kísértés mindig lesz! Bepróbálkozó mindig lesz! Épp ma történt, hogy a húsos pultnál a szépasszony, aki már régóta minden alkalommal csábosan mosolygott rám, megkérdezte, hogy a feleségem keresgél-e ott a teák között. Ő volt. És hallotta! Hazafelé kicsit féltékeny is volt, de megnyugtattam, hogy amíg nekem ő a földkerekség legnagyszerűbb asszonya, addig holmi boltos nőci nem rúg labdába. És hogy eláruljam, 58 éves vagyok. Szóval csábító mindig van és mindig lesz. Nem ülhetsz folyton a barátod nadrágján. Ha azt akarod, hogy hű maradjon tartsd életben benne a hűséget.
2017. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem az a probléma hogy féltékeny vagyok, mert nem vagyok az és teljesen biztos vagyok benne, hogy nem hagyna el, főleg nem egy ilyen csaj miatt, csak egyszerűen mindkettőnket irritál hogy folyton rajtunk lóg, és nem hagy élni. Erre kértem tanácsot, hogy hogy lehet úgy lekoptatni, hogy ne bántsam meg.
2017. júl. 2. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!