Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már több év eltelt. Mi ez az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több év eltelt. Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés
Mikor kamasz voltam volt egy barátom. Kb 2 évig voltunk együtt, szerelem volt, de mégsem klappoltunk. Mikor rájöttem hogy nem jó a kapcsolat, kb fél évig halogattam a szakítást. Az óta a szerelem elmúlt, van egy párom is, akivel minden klappol, kb 1.5 éve vagyunk együtt és sokkal jobb kapcsolat, mint a másik. Viszont az exem mégis sokszor eszembe jut, hogy mi lehet vele, együtt van-e még a barátnőjével stb. Párszor rá is néztem már a facebookjára. Emlékszem, mikor szakítottunk, rá 2 hétre jött a szülinapom és felköszöntött, neki 1 hónap eltéréssel van a szülinapja, akkor méregből nem köszöntöttem fel. Aztán eltelt 1 év, nem köszöntött fel, de én igen. Akkor beszéltünk pár szót, hogy kivel mi van, és nagyon megkönnyebbültem utána. Legutóbb ő nem köszöntött fel, most azon gondolkodom, hogy írjak-e neki vagy ne, mert kíváncsi vagyok mi van vele. Mi ez? Miért gondolkodom az exemen, mikor nagyon szeretem a párom és ez sokkal jobb kapcsolat, mint az volt?

2017. jún. 30. 06:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szimpla kiíváncsiság
2017. jún. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert az idő mindent megszépít. Koncentrálj a mostani kapcsolatodra, ne rontsd el azzal hogy a múltban élsz.
2017. jún. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!