Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A múlthéten kezdtem el edzeni,...

A múlthéten kezdtem el edzeni, és eltelt 1 hét de annyira nincs erőm, hogy 1 rendes fekvőtámaszt tudjak csinálni, feszülő érzés a mellkasban miért lehet?

Figyelt kérdés
1-1,5 évig nem edzettem majd 3 hónap munkanélküliség után újra elkezdtem (míg munkanélküli voltam kb egész nap otthon voltam és ültem, feküdtem, minimális mozgások) aztán elkezdtem újra edzeni és mellnapot tartottunk, nem is volt rossz egyáltalán de már eltelt egy hét és még mindig képtelen vagyok 1 vagy annál több fekvőtámaszt megcsinálni, semmi erőm nincs újra elmentem edzeni de annyira sincs erőm hogy a rudat megemeljem, sosem történt még ilyen velem, pedig átálltam a rizs, csirke, zöldség étrendre kiszámolva a fehérje 2g/testsúly és szénhidrát 3,5g/testsúly 173cm / 23 éves srác vagyok

2016. márc. 3. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem neked való sport. Hagy a francba az egészet.
2016. márc. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezért kell az elején a teljes testes, átmozgató edzés, sokan beleesnek ebbe a hibába.
2016. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert talan nem rogton mell napot kellett volna tartani

Ez olyan mint a drogos aki lejott a cucrol de benyom egy utolsot a regi mennyisegbol es meghal

Kezdo atmozgatot kellett volna

2016. márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

persze értem, csak mivel volt már tapasztalatom és értem is el azért kitűzött célokat, nem hittem volna hogy ennyire elmegy az erőm hogy még 1 hét után is kb alig tudom csak a rudat megemelni.. de gondolom nem hiába van alapozás az elején.


az első ember tanácsát megfogadom, inkább betakarózom és nézek valami animét köszi ;)

2016. márc. 3. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!