Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden lány ennyire féltékeny?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány ennyire féltékeny? Nincs sok tapasztalatom.

Figyelt kérdés

Fél éve, hogy szakítottam az első barátnőmmel (Hívjuk X-nek), akivel jó viszonyban maradtunk, annak tudatában, hogy szaktársam az egyetemen, és nem tudjuk egymást elkerülni, közös megegyezés volt a szakítás, és nincs is semmi gondunk.


Viszont a szakítás után jóban lettem egy másik szaktárs csajjal (hívjuk Y-nak :D), aki elhívott a szülinapjára, sokat lógunk együtt, jön majd le hozzánk.


Amikor ezt megtudta az exem, olyan szinten kiakadt, hogy itt akarta hagyni az egyetemet, és sírt nekem, hogy áruljam el mivan köztünk, és miért pont őt választottam.


Tisztáztam vele, hogy nincs köztünk semmi, még 3 hónapig folyamatosan féltékenykedett, de mára már talán leülepedett a dolog.


Aztán 1 hónapja megismerkedtem egy csajjal (Legyen Z), akivel megvan a közös hang, nagyon csípem, jól is néz ki. Azonban mikor Y megtudta, hogy alakul valami egy másik csajjal, ő is elkezdett furán viselkedni, mikor nem írtam vissza 5 percig, egyből azzal jött, hogy tuti megint a másik csajjal beszélek, akkor nem is kell többé visszaírnom neki.


És még mindig nincs vége, az új csajszi is féltékeny Y-ra, hogy kommentel a képeimhez, megjelöl memek alatt, le fog jönni hozzánk 2 napra. (220km-re lakok)


Szóval kialakult egy ilyen fura háromszög, 3 csaj, amelyikból mindegyik féltékeny mindegyikre. Kivéve Y az exemre.


Minden nő ilyen??? Csak én nem értem a logikát? Segítsetek.


Mit kéne csinálnom?


19F (21L 19L 18L)


2017. jún. 30. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű mindegyik érez valamit irántad :) másképp nem féltékenykednének ennyit :D
2017. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezted már őket,hogy miért féltékeny az egyik a másikra?
2017. jún. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Talán nem kéne több lányt hülyíteni egyszerre, és akkor nem lennének féltékenyek. Ez nem az ő hibájuk, hanem csak és kizárólag a tied. Tudom, nem ezt akartad hallani, de tessék, kimondom.
2017. jún. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem hülyítek senkit, az elsővel néha-néha beszélek, suli témában.


Második csak barátom.


Harmadikkal alakul a dolog.


Hol itt a hülyítés?

2017. jún. 30. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!