Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudunk már beszélgetni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudunk már beszélgetni?

Figyelt kérdés

Szóval a sztori, hogy ráírtam 1 csajra, akivel elbeszélgettünk utána vagy 3-4 órát is teljesen jól, aztán rá 1-2 nappal találkoztunk is, majd még aznap este beszéltünk kicsit.

Ezután viszont 3-4 napig egyáltalán rá sem írtam, mivel nem voltam itthon és ezt sajnos nem nagyon közöltem vele, szóval valószínűleg csak annyi jött le neki, hogy nem kerestem a társaságát 3-4 napig?

Viszont most meg elutazott nagyszüleihez azt hiszem 1 hétre, és azóta nem nagyon tudunk beszélni.

Kétszer írtam neki, de nem voltak olyan hosszúak a beszélgetések, szinte csak pár szót váltottunk.

Szerintetek most mi lehet a helyzet? miért nem tudunk már olyan jól beszélgetni?

Amikor találkoztunk akkor is nagyon jól végigbeszéltük az egészet meg minden.


2017. jún. 30. 16:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Szombaton fog hazajönni, ha minden igaz, megpróbálkozzak akkor is a beszélgetéssel?
2017. jún. 30. 16:02
 2/3 mcrgt2 ***** válasza:
Talán nincs net a nagyszuloknel vagy van valami programjuk es azert ir keveset amugy probalkozz szombaton.
2017. jún. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt meg a szikra élőben, velem is volt már ilyen, hogy azt hittem, hogy minden jól ment, és végül nem lett belőle semmi:S
2017. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!