Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert nem tudunk beszelgetni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudunk beszelgetni a baratommal?

Figyelt kérdés
En 18 vagyok o 25. Lassan fel eve hogy egyutt vagyunk es a kommunikacio nem igen megy:/ igaz tavkapcsolatban elunk es kb havonta 1x talizunk. De akkor is ha meselek valamit kb egyszavas valaszai vannak, o nem igazan mesel es olyan hulyen reagal. Ha bemegyunk a szobajaba kepes orakig bamulni es mosolyogni ram, temaja nincs es ilyenkor kinomban inkabb matatok a taskamban vagy telefonozok csak ne kelljen kussba ulni es egymast bamulni. Nem ertem miert fura ez? Ugyertem ha hazajovok en se mindig beszelek pl hugommal de megis mindig van temank es nem kinos otthon a csend. Akkor nala miert? Mit szoktak a parok csinalni mikor egymashoz mennek?

2016. dec. 30. 23:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért vagytok együtt?? Szereted egyáltalán?? Vagy nem vágom, mert ez igy nem rendes kapcsolat.. van amikor egymast nézitek és mosolyogtok, szerelmesen, de az egyáltalán nem kínos.. ennek igy nincs sok értelme.
2016. dec. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!