Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet összejönn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet összejönni egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés
Tök kedves, meg vicces, meg aranyos, jó fej, jól is néz ki...csak hogy rengeteg barátnője volt. De komolyan, nagyon sok. Azt mondta nem számolta, de 10 feletti az exeinek a száma...nos nekem már az is fura, hogy nem tud pontos számot mondani...mondta, hogy sokan csak kihasználták, de ez bárhogy is nézzük, rengeteg. Főleg, hogy csak 15 évesek vagyunk. Elvileg fél éve nem volt senkije...nagyon nagy hülyeséget csinálnék, ha összejönnék vele? Hogy bízhatnék így benne?

2017. jún. 30. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagy hülyeséget csinálnál, azt javaslom, hogy ne akarj vele összejönni.
2017. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy komoly kapcsolatott szeretne-e...
2017. jún. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne gyere vele össze. Később csak megbánnád.
2017. jún. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát én is ettől félek :/

Egyrészt, hogy megcsalna, másrészt, hogy csak egy lennék a sok közül...bár azt mondta, hogy bennem lát valami különlegeset, amit senki másban nem, és ettől ne féljek, de lehet csak azt mondta, amit hallani akartam.

#2.-es: Komolyat akar, úgy vettem észre, de gondolom érted mi itt a probléma...

2017. jún. 30. 16:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen biztosan csak azt mondta amit hallani szeretnél! Ő egy nőcsábász. Ne akarj vele összejönni. Nagyon tudja a lányokat elcsábítani. Tipikus macsó😂
2017. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Eleve bizalom nélkül jönnél vele össze, és azon félnél végig, hogy vajon mikor cserél le téged is. Így inkább szerintem ne :)
2017. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos igazatok van. :) Köszi!
2017. júl. 1. 10:45
 8/12 I noor Y ***** válasza:
Ha mégis összejönnél vele, akkor semmi testi dolgot ne engedj neki, és akkor majd kiderül mennyire vagy különleges ;)
2017. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Tripper, kankó, szifilisz, kedves kérdezőnk mindent hazavisz :D
2017. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Természetesen nem engedek neki semmi olyat, mint mondtam, csak 15 évesek vagyunk. És egy szóval sem mondtam, hogy azokkal a lányokkal le is feküdt. Lehet, hogy manapság ez a "divat", de azért vannak normális tinik is. Nem kell egyből rosszra gondolni.
2017. júl. 2. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!