Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jó ötlet összejönni osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet összejönni osztálytárssal?

Figyelt kérdés
van egy lány az osztályban aki már régóta be jön nekem és tavaly nyáron majdnem össze is jöttünk ( ne kérdezétek miért csak majdnem ) és most megint nagyon tetszik nekem de azt nem tudom hogy én tetszek-e neki . facebook-on szoktunk néha beszélni. az iskolának kb. 1 hónap múlva vége . És nem is igazán tudom hogyan jöjjek össze vele

2015. máj. 16. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen miért ne lenne jó?
2015. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem, az egész suli cikizni fog, és mivel egész nap össze vagytok zárva a suliban előfordulhat hogy ráúntok egymásra. A helyzet olyan lenne mintha házastársak lennétek..
2015. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
51%
Házinyúlra nem lövünk
2015. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak nem az " osztalytarsak vagyunk" kartyat vetette be,hogy nem jotettek össze?
2015. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ismertem ilyeneket, akik boldog kapcsolatba éltek 9.-től iskola végéig. Aztán nem tudom mi lett velük.

Ő félénkebb lány? Sok pasija volt? Mert kevés az esély arra, hogy még x éven át ne találjon egyikőtök se olyat akivel szívesebben lenne és az illető ne viszonozná.

2015. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet.

Gondolj bele napi 6 óra minimum együtt, utána meg chat/tali itt meg ott és ez legalább 2-3 óra.

Szóval egy nap 9 órára nem sokan vannak felkészülve a másikkal.

2015. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egymás szociális életét is tönkretennétek, kevesebbet beszélgetnél, hülyülnél, szórakoznál a barátaiddal, mert órákon és szünetben is együtt lesztek a barátnőddel.
2015. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Sokkal kevesebb iskoláskori párkapcsolat lenne, ha mindenki elkezdené alkalmazni a házinyulas szabályt.
2015. máj. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A nap iskolában töltött részében meg egy csomóan meg tudják oldani, hogy ne menjenek egymás és a többiek agyára.
2015. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszön szépen mindenkinek a választ ,el gondolkodom még egy kicsit el gondolkodom rajta
2015. máj. 16. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!