Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Érzékeny de keménynek mutatja magát már amennyire lehet. Makacs. Mindenröl vagy véleménye. Mindenhez hozzátud szólni. Szeret könyvet olvasni, zenét hallgatni, rajzolni, sétálni filmeket sorozatokat nézni. Visszahúzódó csendes, de ha valakivel megtalálja a közös hangot eltud beszélgetni vele akár komolyan akár hülyéskedve. Kedves. Érzelmileg nincs a toppon de nem vagdossa magát. Nem cigizik. Nem szereti az alkoholt. A barátaival szeret lenni bár azok nem nagyon figyelnek rá. Mindig mosolyog és jó kedvű. De belül sokszor nincs semmihez kedve és szomorú is sokszor.

Érdekli a történelem. És a művészet is.

Néha bunkón viselkedik ha nincsen kedve. Vagy ha felhúzzák.nyár helyett inkább a tavaszt vagy az őszt szereti.

Külsőre aranyos. Kék szeme és szőkésbarna középhosszú haja van.

L


2017. jún. 30. 21:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A külsőn kivételével konkrétan engem írtál le :D
2017. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát teljesen normális és aranyos. Nehéz eset lehet de hogyha megtalálja a bizonyos valakit akkor számára nem az.
2017. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Érdekes:D legalább van egy belső hasonmás:)

Az lemaradt hogy a meséket is szeretem és a játékok is vonzanak.

2017. jún. 30. 21:58
 4/16 anonim válasza:
Mi az hogy mi a velemenyunk? Velemenyt szeretnel magadrol? Miert jo az? Ne foglalkozz senki velemenyevel csak a sajatoddal. Foleg ne az itteniekkel. Gusztustalan emberek vannak ezen az oldalon.. :D Mellesleg biztos aranyos ˝ez a lany˝.. Talan kicsit vond el a figyelmed a depis dolgokrol es probalj pozitivabban elni :)
2017. jún. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Azért annyira undorító emberek nincsenek itt. Vagyis eddig még csak pár olyannal találkoztam..

Amugy én vagyok ez a lány csak valamiért igy volt kedvem irni.

A vélemény meg azért kéne mert kiváncsiság.

2017. jún. 30. 22:04
 6/16 anonim ***** válasza:

Most picit "darabokra szedlek", de minden rosszindulat nélkül fogom írni azt amit. Ez az én véleményem, annak fényében kezeld hogy nem ismerlek.


"Érzékeny de keménynek mutatja magát"

Na ez nekem nem jelent jót, mert nem önmagad adod, szerintem az a legjobb ha azt mutatod aki vagy.


Makacs vagy, ez rám is igaz, nem mindig a legjobb tulajdonság.


Mindenről van véleményed, mindenhez hozzá tudsz szólni. Azaz tájékozott vagy, ami jó dolog, van véleményed ami szintén jó. Ha fel is vállalod mindig, nem törődve azzal, hogy mások mit gondolnak akkor csak még jobb.


Amiket szeretsz azt nem kommentálnám, rendben vannak. Viszont csendes vagy és visszahúzódó, ami jó is meg nem is de nekem ez inkább pozitív, nem szeretem a magamutogatókat.


A kis depresszió nem új dolog, sajnos egyre gyakoribb de ha tudod kezelni jó. Se pia, se cigi nálam szinte elvárt, szóval jópont, a vidám mosolygós pedig még jobb lenne, ha nem csak kívűlről lenne igaz.


A bunkó viselkedés ha nincs semmihez kedved negatív, tudom hogy nehéz olyankor, nálam is előfordul, meg is tudom érteni így ebben nem foglalok állást. A vége pedig rendben van, ízlés kérdése nekem szimpatikus.


Összességében a leírtak alapján egy szerethető ember aki nem tökéletes, de a kis hibáiba nagyon is bele lehet szeretni. Maradj ilyen, és szerencsés lesz az a fiú aki veled lesz.


18F

2017. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bejön ,habár a mindenhez van véleménye és a sok szomorúság nem feltélten jó ,de nem is kizáró ok
2017. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem visszataszító, bár szerintem az ilyen leírások nem vagy csak alig adják vissza a képet. Semmi vészes nincs veled :)
2017. jún. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nincs különösebb gond veled :)


"A barátaival szeret lenni bár azok nem nagyon figyelnek rá."

Ezen viszont megakadt a szemem !

Ezt hogyan kell érteni ?


Egyébként mennyi idős vagy,ha szabad kérdeznem ?

2017. júl. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kívülről belülről megegyezik velem :0 (jó,jó abban a 2 dologban nem -hogy nekem zöldes szürkés kék szemem van -meg hogy rám nagyon figyelnek a barátaim)
2017. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!