Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti mit tennétek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti mit tennétek a helyemben? A lányról, akit megismertem kiderült hogy parókát hord?!

Figyelt kérdés

Egy haverom által megismerkedtem egy lánnyal. Nagyon aranyos volt és jól is nézett ki, jól elbeszélgettünk. Nagyon megtetszett.

Erre kiderül, hogy parókát hord. Igen, PARÓKÁT!!!

Enyhén kiakadtam, amikor ezt megtudtam és leléptem (a haverom buliján voltunk).

Késöbb a haverom mesélte, hogy valami balesete volt és rövidre kellett vágni a haját, vagy ilyesmi (am rokona a csajnak) és mutatott róla képet is rövid hajjal, úgy viszont nagyon csunya.


Szerintetek keressem fel a lányt, vagy hagyjam inkább? Nem tudom eldönteni, mert am nem vagyok valami népszerü lányok körében, ez a csaj viszont biztos összejönne velem.



2017. jún. 12. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
És most már tudom is miért nem vagy népszerű a lányok körében.
2017. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a gondot. Majd megnő a haja. Ha rövid hajjal nem vagy hajlandó összejönni vele, akkor hagyd rá, ne szívasd szegényt.
2017. jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Te vagy az Patrik?

Xddd félretéve a poént én nem tudnék mit tenni:ha valami nagyon erős ragasztóval ráragasztod a fejére akkor felkeresném ui:bocs ha bunkón hangzott xdd

2017. jún. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Egy bunkó fsz vagy bocsi, és nem bocsi. Én is biztosan meglepődnék de akkor is ha tudod hogy valami miatt le kelett vágni neki és meg fog nőni akkor hol a probléma? De majd én megkeresem azt al ányt és biztositom h osze ne jöjjön veled
2017. jún. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy sejtettem, hogy nem vagy népszerű a lányok körében :D Pl. nekem is egyből elég negatív képem alakult ki rólad. Ha ilyen bunkó vagy, akkor inkább hagyjad szegény lányt. Majd jár olyannal, aki meg is érdemli.
2017. jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

szerintem ne keresd fel...

a csaj jobbat érdemel

2017. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
jó nagy marha vagy.
2017. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
Ha megnöveszti a rendes haját és úgy tetszik, akkor nincs akadály! ;)
2017. jún. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!