Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha részegen elmondanak neked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha részegen elmondanak neked valamit, akkor azt mennyire veszed komolyan?

Figyelt kérdés

Múltkor nagyon sokat ittam, vagyis nem, keveset, de mivel én egyáltalán nem iszom, ez is könnyen kicsinált.

Elmondtam egy srác barátjának, hogy régen teljesen szerelmes voltam a barátjába, és sokszor azért voltam vele undok, mert tetszett és mivel pár ok miatt ez egy megvalósulatlan "szerelem" volt próbáltam megutálni, elűzni a fejemből őt.

Ezt nem akarom visszahallani, ráadásul úgy ég az arcomról a bőr, de egyszerűen kifakadtam.


2017. júl. 5. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én biztos elgondolkoznék rajta, de megtartanám magamnak az információt. Ha a srác jófej ő se fogja tovább adni, vagy max azt mondod nem is emlékszel rá, hogy te ilyeneket mondtál volna...
2017. júl. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én elmondanám így utólag a srácnak hogy nagyra tartanád ha nem mondanád el senkinek.

Két közhely is van ugye a "részeg ember mindig igazat mond" a másik meg mikor mondják hogy "áhh részeg volt nem is tudott magáról"

Na ezrn igazodjon el az ember.

2017. júl. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is hasonló helyzetbe kerültem mint te csak én annak írtam le akibe régebben szerelmes voltam

szerintem beszéld meg vele és ha jóban vagy vele akkor nem lesz semmi baj ebből az egészből

2017. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt se veszem komolyan amit józanul mondanak. De ahogy előttem is írták, a részeg ember áltatlában az igazat mondja, te vagy az élő példa. Ha nem akarod visszahallani akkor beszéj vele, hogy ez maradjon csak kettőtök között.
2017. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!