Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak részegen szeret?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak részegen szeret?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel nagyon jóban vagyunk. Ha iszik és egy társaságban vagyunk, mindig kezdeményez. Megfogja a kezem, megcsókol, ölelget. Kérdeztem már, hogy mi a szándéka ezzel, de nem kaptam érdemleges választ... Ez már többször is megesett. Miért csinálja ezt? A valóságban nem akar tőlem semmit? Viszont akkor miért mindig velem csinálja ezeket?

2017. máj. 28. 11:35
 1/4 Lazy Lover ***** válasza:
nem ! tuti piásan bátrabb mint józanon ennyi
2017. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az is lehet, amit az első mondott de ismerve a korosztályomat illetve a 3-4 évvel fiatalabbakat nem tartom valószínűnek. Azért csinálja, mert vonzó vagy számára és akar valamit, de abból kiindulva, hogy érdemleges választ nem kapsz a kérdésedre, szerintem semmi komoly szándéka nincs (igyekeztem finoman fogalmazni).

18F

2017. máj. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Nincs csúnya nő, csak kevés pia."
2017. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ittasan szépnek lát téged!! Bocsi.

Vagy... józanul nem mer felvállalni téged, csak ittas állapotban.

2017. máj. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!