Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit tartotok a legfontos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tartotok a legfontosabbnak egy lányban?

Figyelt kérdés
Külső és belső tulajdonságok egyaránt érdekelnek.

2017. júl. 7. 00:23
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
32%
magamat
2017. júl. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
73%

Külső:

1) Szem

2) Száj/Mosoly

3) Bőr

4) Arc

5) Alak

Belső:

1) Legyen jó barát is. Lehessen vele hülyéskedni, viccelődni, ha kell komoly dologról beszélni. Értse a poént és ne sértődjön meg minden fszságon:D

2) Ne legyen könnyű vérű. Ne csak másnak, nekem se adja be könnyen a derekát. De azért ne essünk át a ló túloldalára... :D

3) Fogajdon el engem olyannak amilyen vagyok, ne akarjon megváltoztatni.

4) Legyen egy saját életfelfogása, legyenek saját gondolatai, ne mindig az árral sodródjon. (Ez értendő az öltözködésre is)

5) Illetve, ha már netalán együtt vagyunk, akkor legyen őszinte és hűséges. Bár ez gondolom mind a két féltől elvárt :D


+ Ne sminkelje szrrá magát és ne öltözködjön úgy mint egy útszéli. Nyílván minden férfi megnézi azt, akinek kint van a fél pecshája a naciből meg kibuggyan a melle, de engem személy szerint az ilyen nők max szexuálisan vonzanak.


Hát nagyjából röviden tömören ennyi, bár lehetne rengeteg dolgot még írni.


19F

2017. júl. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Legyen szép alakja + legyen életre való
2017. júl. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
50%

Mi ez?

Államvizsgához valami gyorstalpaló felmérés?


A lányban a lányt kell szeretni. Ha senkit sem akarok megsérteni, akkor inkább nem válaszolok.

A következő válaszaim vannak erre a kérdésre:

- Az úton megyek, látok egy lélegzetelállítóan csinos nőt. Máris álmodozom, hogy milyen j társ lenne. Aztán véletlenül egy helyen meghallom beszélni. Hálát adok az Úristennek, hogy nem ő a társam.

- Egyetemen megismertem egy csúnyácska lányt: se bomba alkat, se különös arc. És nemsokára szerlemes lettem belé, és nem a külsejével nyert meg. Sajnálom, hogy mégis másnak lett a társa. De legyenek boldogok, mert megérdemli.


Tudjátok, még a sünök is szeretik egymást, csak, amikor szeretkeznek, vigyáznak a tüskéikre! ezt csodálom bennük.

Lehet egyl ány egy sün-alkat, csak vigyázzon a tüskéire...

2017. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!